• VETERANEN 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 12:00AFC 35+2 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Goed Genoeg
    10 okt. 14:00ASV Arsenal 35+1 - Real Sranang sv. 35+1Sportpark De Schinkel
    24 okt. 12:30JOGA Fortius asv 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Middenmeer
    31 okt. 15:00ASV Arsenal 35+1 - DCG Rksv 35+1Sportpark De Schinkel
    7 nov. 14:30VVGA 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark VVGA
    21 nov. 15:00ASV Arsenal 35+1 - Wartburgia asv 35+1Sportpark De Schinkel
    28 nov. 14:30Meteoor De sv. 35+2 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Tuindorp Oostzaan
    5 dec. 15:00ASV Arsenal 35+1 - Sporting Martinus 35+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.ASV Arsenal 35+1 - AGB 35+15 - 4
    19 sep.ZSGOWMS 35+1 - ASV Arsenal 35+13 - 0
    12 sep.ASV Arsenal 35+1 - Hoofddorp s.v. 35+13 - 5
    5 sep.ASV Arsenal 35+1 - Buitenveldert sc. 35+17 - 3
    29 aug.ZSGOWMS 35+1 - ASV Arsenal 35+17 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meteoor De sv. 35+2220010376
    2Real Sranang sv. 35+111005233
    3AFC 35+211004133
    4ZSGOWMS 35+111003033
    5AGB 35+121018803
    6JOGA Fortius asv 35+1210168-23
    7ASV Arsenal 35+1210157-23
    8VVGA 35+1210126-43
    9Sporting Martinus 35+1100124-20
    10Wartburgia asv 35+1200235-20
    11DCG Rksv 35+1200248-40

    Poulestanden ASV Arsenal 35+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSGOWMS 35+13300215169
    2Hoofddorp s.v. 35+1210168-23
    3ASV Arsenal 35+131021415-13
    4Buitenveldert sc. 35+12002316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aznou, BillTeamspeler
    Broekman, LodeTeamspeler
    Mondeel, RobTeamspeler
    Oldenburg, SanderTeamspeler
    Pastor, KevinTeamspeler
    Rooij, Thijs deTeamspeler
    Rous, AndreTeamspeler
    Ruck, RemonTeamspeler
    Vogelaar, AdriaanTeamspeler
    Vrouwes, ErikTeamspeler
    Welcker, RickTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Broekman, LodeOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 29-sep. 20:00di 29-sep. 21:30KG 24
    di 06-okt. 20:00di 06-okt. 21:30KG 24
    di 13-okt. 20:00di 13-okt. 21:30KG 24
    di 20-okt. 20:00di 20-okt. 21:30KG 24