• VETERANEN 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 13:15Buitenveldert sc. 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Buitenveldert
    8 okt. 15:00ASV Arsenal 35+1 - TOB Rksv 35+3Sportpark De Schinkel
    15 okt. 14:30VVGA 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark VVGA
    29 okt. 15:00ASV Arsenal 35+1 - JOS Watergraafsmeer 35+1Sportpark De Schinkel
    5 nov. 14:00FC Amsterdamse Bos 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Amsterdamse Bos
    12 nov. 15:00ASV Arsenal 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark De Schinkel
    19 nov. 14:45AFC 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Goed Genoeg
    3 dec. 15:00ASV Arsenal 35+1 - TABA afc 35+1Sportpark De Schinkel
    10 dec. 15:00Wartburgia asv 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.ASV Arsenal 35+1 - Wartburgia asv 35+24 - 1
    17 sep.AFC Ajax 35+1 - ASV Arsenal 35+15 - 2
    7 sep.Buitenveldert sc. 35+1 - ASV Arsenal 35+10 - 0
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+1 ( 1e klasse 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+111006063
    2JOS Watergraafsmeer 35+111007433
    3Ouderkerk sv. 35+111006333
    4FC Amsterdamse Bos 35+111005233
    5ASV Arsenal 35+111004133
    6Wartburgia asv 35+100000000
    7VVGA 35+1100147-30
    8Buitenveldert sc. 35+1100136-30
    9TOB Rksv 35+3100125-30
    10Wartburgia asv 35+2100114-30
    11TABA afc 35+1100106-60

    Poulestanden ASV Arsenal 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CTO '70 vv 35+12200153126
    2AFC Ajax 35+132012211116
    3ASV Arsenal 35+1201125-31
    4Buitenveldert sc. 35+13012323-201
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 04-okt. 20:00di 04-okt. 21:30KG 24
    di 11-okt. 20:00di 11-okt. 21:30KG 24
    di 18-okt. 20:00di 18-okt. 21:30KG 24
    di 25-okt. 20:00di 25-okt. 21:30KG 24