• VETERANEN 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30Ouderkerk sv. 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Ouderkerk
    6 nov. 13:30ASV Arsenal 35+1 - Amstelveen/Heemraad 35+1Sportpark De Schinkel
    27 nov. 15:15ASV Arsenal 35+1 - FC Amsterdamse Bos 35+1Sportpark De Schinkel
    4 dec. 14:45AMVJ 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Het Loopveld
    11 dec. 15:00ASV Arsenal 35+1 - AFC 35+1Sportpark De Schinkel
    22 jan. 14:00ASV Arsenal 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark De Schinkel
    29 jan. 13:00Wartburgia asv 35+3 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Drieburg
    5 feb. 15:00ASV Arsenal 35+1 - Amstelveen/Heemraad 35+2Sportpark De Schinkel
    12 feb. 15:00TOB Rksv 35+7 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Oostzanerwerf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Amstelveen/Heemraad 35+2 - Veteranen 35+1 zaterdag Caspar Keuss1 - 4
    9 okt.Veteranen 35+1 zaterdag Caspar Keuss - TOB Rksv 35+62 - 3
    2 okt.Veteranen 35+1 zaterdag Caspar Keuss - TOB Rksv 35+74 - 4
    25 sep.Buitenveldert sc. 35+1 - Veteranen 35+1 zaterdag Caspar Keuss1 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AMVJ 35+1430117989
    2ASV Arsenal 35+1421115967
    3TOB Rksv 35+622007436
    4AFC 35+142021625-96
    5FC Amsterdamse Bos 35+13111131304
    6Amstelveen/Heemraad 35+2311157-24
    7TOB Rksv 35+741121319-64
    8Ouderkerk sv. 35+12101166103
    9Wartburgia asv 35+321018713
    10Buitenveldert sc. 35+13021711-42
    11Amstelveen/Heemraad 35+1300318-70

    Poulestanden ASV Arsenal 35+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 35+13300172159
    2Hoofddorp s.v. 35+1320110736
    3DCG Rksv 35+1310247-33
    4ASV Arsenal 35+13003318-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Redondo Lain, DaveTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 26-okt. 20:00di 26-okt. 21:30KG 24
    di 02-nov. 20:00di 02-nov. 21:30KG 24
    di 09-nov. 20:00di 09-nov. 21:30KG 24
    di 16-nov. 20:00di 16-nov. 21:30KG 24
    di 23-nov. 20:00di 23-nov. 21:30KG 24