• VETERANEN 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 15:30HBC 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark HBC
    4 mei. 13:00ASV Arsenal 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark De Schinkel
    11 mei. 14:15TABA afc 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Drieburg
    25 mei. 15:00ASV Arsenal 35+1 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark De Schinkel
    1 jun. 15:30SDZ 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Transformatorweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.ASV Arsenal 35+1 - FC Amsterdamse Bos 35+24 - 4
    23 mrt.Dijk De asv 35+1 - ASV Arsenal 35+12 - 2
    16 mrt.ASV Arsenal 35+1 - JOS Watergraafsmeer 35+13 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+1 ( 2e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZ 35+118160267204748
    2HBC 35+118143192345845
    3JOS Watergraafsmeer 35+117132276403641
    4FC Amsterdamse Bos 35+21887362412131
    5TOB Rksv 35+21884667432428
    6VVGA 35+1198295044626
    7Ouderkerk sv. 35+1188195358-525
    8Wartburgia asv 35+1187293755-1823
    9ASV Arsenal 35+1176475653322
    10Dijk De asv 35+11923143991-529
    11TABA afc 35+11820162483-596
    12Buitenveldert sc. 35+11812153596-615

    Poulestanden ASV Arsenal 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 35+122007076
    2SDZ 35+121017433
    3ASV Arsenal 35+12002212-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BilalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    Geen informatie