• VETERANEN 35+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 14:30ASV Arsenal 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1Sportpark De Schinkel
    4 jun. 14:30ASV Arsenal 35+1 - Kampong 35+1Sportpark De Schinkel
    18 jun. 14:00Amstelveen/Heemraad 35+1 - ASV Arsenal 35+1Sportpark Sportlaan-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.ASV Arsenal 35+1 - Buitenveldert sc. 35+16 - 0
    23 apr.ASV Arsenal 35+1 - AMVJ 35+12 - 3
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+717113367422536
    2Ouderkerk sv. 35+11693476522430
    3ASV Arsenal 35+11584358352328
    4FC Amsterdamse Bos 35+11683559421727
    5AMVJ 35+1167274341223
    6Wartburgia asv 35+31671861451622
    7Buitenveldert sc. 35+1167183262-3022
    8AFC 35+11760114372-2918
    9TOB Rksv 35+6155283855-1717
    10Amstelveen/Heemraad 35+11613122253-316
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Redondo Lain, DaveTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 24-mei. 20:00di 24-mei. 21:30KG 24
    di 31-mei. 20:00di 31-mei. 21:30KG 24
    di 07-jun. 20:00di 07-jun. 21:30KG 24
    di 14-jun. 20:00di 14-jun. 21:30KG 24
    di 21-jun. 20:00di 21-jun. 21:30KG 24