• Sponsor worden?

    Heeft u belangstelling om onze plannen voor de toekomst te ondersteunen en onderdeel te worden van het succes van ASV Arsenal? Meer informatie

  • ASV Arsenal kleding

    ASV Arsenal heeft in samenwerking met BrandsFit en Patrick een unieke kledinglijn ontwikkeld. Naast het Arsenal-tenue zijn ook diverse accessoires verkrijgbaar. Meer informatie

  • Programma veld

    DatumTijdWedstrijdDetails
    22 mei09:30DIOS sv. JO17-2 - ASV Arsenal JO17-2
    22 mei10:15Kampong 4 - ASV Arsenal 3
    22 mei11:00ASV Arsenal 5 - Buitenboys sc. 6
    22 mei11:00ASV Arsenal JO17-1 - SDZ JO17-1
    22 mei12:00OFC 2 - ASV Arsenal 8
    22 mei12:00DEVO'58 2 - ASV Arsenal 4
    22 mei13:00ASV Arsenal O23-1 - Hooglanderveen O23-1
    22 mei13:00ASV Arsenal 2 - AGB 3
    22 mei14:00Buitenveldert sc. 6 - ASV Arsenal 7
    22 mei14:00WV-HEDW 12 - ASV Arsenal 9
    22 mei14:15AFC IJburg JO15-2 - ASV Arsenal JO15-1
    24 mei20:00ASV Arsenal 2 - AFC 2
    28 mei10:00ASV Arsenal 9 - Hoofddorp s.v. 3
    28 mei10:00WV-HEDW 5 - ASV Arsenal 2
    28 mei10:30ASV Arsenal 6 - Volendam (rkav) 7
    28 mei10:30IVV JO12-1 - ASV Arsenal JO12-1
    28 mei11:45TOV 2 - ASV Arsenal 3
    28 mei12:00ASV Arsenal 10 - RAP sv. 16
    28 mei12:30ASV Arsenal 8 - Kadoelen sv. 3
    28 mei12:30AMVJ 3 - ASV Arsenal 7
    28 mei14:00ASV Arsenal 5 - AFC 8
    28 mei14:30ASV Arsenal 35+1 - Ouderkerk sv. 35+1
    28 mei14:30RODA '23 Rksv 5 - ASV Arsenal 11
    28 mei15:15GeuzenMiddenmeer 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    28 mei16:00ASV Arsenal VR1 - Wartburgia asv VR6
    28 mei16:30JOS Watergraafsmeer 9 - ASV Arsenal 12
    29 mei10:30ASV Arsenal 9 - KDO sv 5
    29 mei11:00ASV Arsenal JO15-1 - KDO sv JO15-1
    29 mei11:00NVC 2 - ASV Arsenal 5
    29 mei11:30KDO sv 2 - ASV Arsenal 2
    29 mei12:30ASV Arsenal 3 - PVC 2
    29 mei12:30ASV Arsenal 7 - GeuzenMiddenmeer 4
    29 mei14:30ASV Arsenal 6 - Buitenveldert sc. 5
    29 mei14:30ASV Arsenal 8 - SDOB 3
    4 jun.08:30ASV Arsenal JO11-4 - KDO sv JO11-2
    4 jun.12:00ASV Arsenal 3 - Wasmeer 2
    4 jun.12:00ASV Arsenal 2 - Meer De sv. 2
    4 jun.14:30ASV Arsenal 1 - EDO hfc 1
    4 jun.14:30ASV Arsenal 35+1 - Kampong 35+1
    4 jun.14:30DVVA csv. 10 - ASV Arsenal 10
    5 jun.15:00ASV Arsenal O23-1 - PVCV O23-1
    6 jun.11:00ASV Arsenal JO14-2 - AS'80 JO14-3
    6 jun.11:00AS'80 JO17-1 - ASV Arsenal JO17-1
    6 jun.11:30Meer De sv. 2 - ASV Arsenal 3
    6 jun.13:00ASV Arsenal 2 - Vitesse 22 3
    11 jun.09:30Heren Bax 1 - Heren Bax 2
    11 jun.13:00ASV Arsenal 7 - RODA '23 Rksv 4
    11 jun.14:30Zandvoort s.v. 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    11 jun.15:00ASV Arsenal 10 - AFC 9
    11 jun.15:30AFC 12 - ASV Arsenal 8
    12 jun.11:00ASV Arsenal 5 - Forza Almere 3
    12 jun.13:00ASV Arsenal 7 - Meer De sv. 7

    Meer wedstrijden Veld

  • Programma zaal

    DatumTijdWedstrijdDetails
    23 mei21:05ASV Arsenal 8 - Plein83 11
    24 mei19:15AZV (Amstelveen) VR4 - ASV Arsenal VR2
    24 mei21:50ASV Arsenal 4 - Maccabi 4
    25 mei19:15ASV Arsenal 11 - asv LEBO 15
    25 mei19:15AZV (Amstelveen) VR5 - ASV Arsenal VR1
    25 mei21:05TOB Rksv 24 - ASV Arsenal 7
    27 mei19:15DCG Rksv 3 - ASV Arsenal 9
    30 mei19:15AZV (Amstelveen) VR4 - ASV Arsenal VR1
    30 mei21:05ASV Arsenal 8 - asv LEBO 11
    30 mei21:50Plein83 8 - ASV Arsenal 3
    31 mei19:10ASV Arsenal 2 - asv LEBO 7
    1 jun.19:15ASV Arsenal 11 - FC Aman 3
    1 jun.20:10ASV Arsenal 10 - VVA/Spartaan 1

    MEER WEDSTRIJDEN ZAAL

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen