• ZATERDAG 9

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 16:30Swift 12 - ASV Arsenal 9Sportpark Olympiaplein
    15 okt. 15:00ASV Arsenal 9 - RAP sv. 12Sportpark De Schinkel
    29 okt. 10:30JOS Watergraafsmeer 8 - ASV Arsenal 9Sportpark Drieburg
    5 nov. 12:30ASV Arsenal 9 - Zeeburgia avv 7Sportpark De Schinkel
    12 nov. 10:45Wartburgia asv 7 - ASV Arsenal 9Sportpark Drieburg
    26 nov. 12:30ASV Arsenal 9 - TOG 4Sportpark De Schinkel
    3 dec. 14:30TABA afc 6 - ASV Arsenal 9Sportpark Drieburg
    10 dec. 12:00ASV Arsenal 9 - Meer De sv. 10Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.TOS-Actief 7 - ASV Arsenal 94 - 5
    21 sep.Sporting Martinus 4 - ASV Arsenal 97 - 2
    17 sep.ASV Arsenal 9 - Swift 102 - 5
    10 sep.ASV Arsenal 9 - RAP sv. 101 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal 9 ( 5e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeeburgia avv 711005233
    2DVVA csv. 1011003033
    3ASV Arsenal 911005413
    4JOS Watergraafsmeer 810105501
    5TOG 410105501
    6Swift 1210102201
    7Wartburgia asv 710102201
    8Meer De sv. 1000000000
    9TABA afc 600000000
    10TOS-Actief 7100145-10
    11RAP sv. 12100125-30
    12WV-HEDW 18100103-30

    Poulestanden ASV Arsenal 9 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 4320112576
    2RAP sv. 10320113766
    3Swift 1032019906
    4ASV Arsenal 93003518-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beeldman, HayeTeamspeler
    Berg, Timo van denTeamspeler
    Dijkstra, WytzeTeamspeler
    Eringa, MeesTeamspeler
    Jongsma, LukTeamspeler
    Keijzer, NoutTeamspeler
    Maätita, TobiasTeamspeler
    Niftrik, Luc vanTeamspeler
    Smolders, RubenTeamspeler
    Steensma, YannickTeamspeler
    Stroeken, DaanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, WytzeOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 05-okt. 19:30wo 05-okt. 21:00KG 26
    wo 12-okt. 19:30wo 12-okt. 21:00KG 26
    wo 19-okt. 19:30wo 19-okt. 21:00KG 26
    wo 26-okt. 19:30wo 26-okt. 21:00KG 26