• ZONDAG 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 13:00ASV Arsenal 3 - AGB 2Sportpark De Schinkel
    2 mei. 20:30SDO 2 - ASV Arsenal 3Sportpark De Kuil
    12 mei. 11:30Sporting Martinus 2 - ASV Arsenal 3Sportpark Overburg
    20 mei. 13:00ASV Arsenal 3 - AFC 2Sportpark De Schinkel
    26 mei. 11:00Hillegom sv 2 - ASV Arsenal 3Sportpark De Zanderij
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.IVV 2 - ASV Arsenal 30 - 3
    7 apr.ASV Arsenal 3 - Kampong 33 - 4
    24 mrt.Meer De sv. 2 - ASV Arsenal 32 - 3
  • Poulestanden ASV Arsenal 3 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 320154158213749
    2Kampong 319141462253743
    3AGB 219121647281937
    4ASV Arsenal 31911175551434
    5Sporting Martinus 22010375647933
    6SDZ 2209475248431
    7Meer De sv. 2209386056430
    8IVV 2196584147-623
    9VSV 21971114961-1222
    10Hillegom sv 2195684958-921
    11SDO 21954103847-919
    12AFC 21951134161-2016
    13vv Zwanenburg 22010192886-583

    Poulestanden ASV Arsenal 3 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 3 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 3220010286
    2Swift 421109544
    3TABA afc 231118804
    4AGB 33003517-120

    Poulestanden ASV Arsenal 3 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volendam (rkav) 21100141133
    2VVIJ 211009093
    3Velsen Rkvv 211005143
    4Lopik 211004043
    5DVVA csv. 211004133
    6FC Den Helder 211004133
    7HSV 311003033
    8Meer De sv. 211005323
    9Almere FC 211004223
    10ODIN 59 211004223
    11RKDES 211003123
    12VVW 211003123
    13Loosdrecht 211002023
    14Victoria 211002023
    15HBC 211004313
    16RODA '23 Rksv 211004313
    17AMVJ 211003213
    18Montfoort S.V.'19 211003213
    19Spakenburg 211003213
    20ZAP 211003213
    21Argon 211002113
    22HSV 211001103
    23Volendam (rkav) 311001103
    24Hercules Zaandam sc 211001103
    25SVL 211001103
    26Sporting '70 211000003
    27ASV Arsenal 200000000
    28V.V. Bergen 210011100
    29ZOB 210011100
    30Eemnes 210011100
    31FC Uitgeest 210011100
    32Hoogland 210010000
    33Abcoude fc 2100134-10
    34ASV Arsenal 3100134-10
    35CJVV 2100123-10
    36IJsselmeervogels 2100123-10
    37VVC fc 2100123-10
    38Zouaven (de) 2100123-10
    39DVVA csv. 3100112-10
    40Swift 2100135-20
    41Wartburgia asv 2100124-20
    42WV-HEDW 3100124-20
    43AFC 34 2100113-20
    44ASV Arsenal 2100113-20
    45Bilt De FC 2100102-20
    46DESTO 2100102-20
    47KFC 2100114-30
    48Legmeervogels 2100114-30
    49LSVV 2100103-30
    50Hillegom sv 2100115-40
    51IJFC 4100104-40
    52Zeist 2100109-90
    53ADO '20 21001114-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ahmadali, RaquimTeamspeler
    Arts, MitchellTeamspeler
    Arts, OscarTeamspeler
    Bouwman, TeunTeamspeler
    Elbaz, KarimTeamspeler
    Kembel, VirgilTeamspeler
    Netteb, XavierTeamspeler
    Sandvliet, LorenzoTeamspeler
    Ubbergen, JesseTeamspeler
    Veldmeijer, BjörnTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ahmadali, FaiselTechnische stafTrainer
    Sandvliet, LorenzoOverige stafTeammanager
    Sluis, Martin van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    Geen informatie