• ZONDAG 10

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenveldert sc. 5440028101812
    2Zeeburgia avv 11430169-39
    3Zondag 10 Wesley Swildens321011747
    4Sporting Martinus 5421114777
    5Swift 13421111837
    6Ouderkerk sv. 33201121026
    7JOS Watergraafsmeer 5420212936
    8FC Amsterdamse Bos 34202151326
    9GeuzenMiddenmeer 421015413
    10Meer De sv. 74013716-91
    11SDZ 84004616-100
    12AMVJ 24004321-180

    Poulestanden ASV Arsenal 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 532016336
    2Sporting Martinus 532015416
    3OSC 331115504
    4Zondag 10 Wesley Swildens301248-41
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amadou, AbdoulTeamspeler
    Bakker, MilanTeamspeler
    Coppoolse, RutgerTeamspeler
    Galen, Justin vanTeamspeler
    Groeningen, Tim vanTeamspeler
    Hofstede, EstebanTeamspeler
    Koster, MilanTeamspeler
    Kouwenhoven, DaveTeamspeler
    Leeuw, Nick deTeamspeler
    Schutte, BastiaanTeamspeler
    Swildens, WesleyTeamspeler
    Tahiri, DjalilTeamspeler
    Teuling, FrenkTeamspeler
    Titarsolej, SamTeamspeler
    Uittenhout, DaanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Swildens, WesleyOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 29-apr. 20:00do 29-apr. 21:30KG 210
    do 06-mei. 20:00do 06-mei. 21:30KG 210
    do 20-mei. 20:00do 20-mei. 21:30KG 210