• ZATERDAG 1 VROUWEN

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 16:45ASV Arsenal VR1 - RODA '23 Rksv VR3Sportpark De Schinkel
    8 okt. 16:45WV-HEDW VR4 - ASV Arsenal VR1Sportpark Middenmeer
    15 okt. 16:45ASV Arsenal VR1 - Meer De sv. VR3Sportpark De Schinkel
    29 okt. 14:45AMVJ VR1 - ASV Arsenal VR1Sportpark Het Loopveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.VVA/Spartaan VR3 - ASV Arsenal VR10 - 2
    10 sep.Sporting Martinus VR1 - ASV Arsenal VR11 - 5
    3 sep.ASV Arsenal VR1 - VVA/Spartaan VR20 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal VR1 ( 4e klasse 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOS-Actief VR211007073
    2DVVA csv. VR311007163
    3ASV Arsenal VR111002023
    4JOS Watergraafsmeer VR110101101
    5Meer De sv. VR410101101
    6AMVJ VR100000000
    7GeuzenMiddenmeer VR300000000
    8Meer De sv. VR300000000
    9Wartburgia asv Vr400000000
    10VVA/Spartaan VR3100102-20
    11RODA '23 Rksv VR3100117-60
    12WV-HEDW VR4100107-70

    Poulestanden ASV Arsenal VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVA/Spartaan VR211006063
    2ASV Arsenal VR1210157-23
    3Sporting Martinus VR1100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albers, NinaTeamspeler
    Erjavec, NinaTeamspeler
    Galen, Maud vanTeamspeler
    Hoenen, KikiTeamspeler
    Kets, RobinTeamspeler
    Korff de Gidts, JuliaTeamspeler
    Mulder, AukjeTeamspeler
    Pederzolli, SaraTeamspeler
    Plötz, NoortjeTeamspeler
    Postuma, ElsTeamspeler
    Rookmaaker, EviTeamspeler
    Smits, AnnaTeamspeler
    Steggerda, WillemijnTeamspeler
    Stevering, LizeTeamspeler
    Vermeulen, RubyTeamspeler
    Wijhe, Maartje vanTeamspeler
    Wijker, RoosTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoenen, KikiOverige stafTeammanager
    Vermeulen, RubyOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 29-sep. 20:00do 29-sep. 21:30KG 23
    do 06-okt. 20:00do 06-okt. 21:30KG 23
    do 13-okt. 20:00do 13-okt. 21:30KG 23
    do 20-okt. 20:00do 20-okt. 21:30KG 23
    do 27-okt. 20:00do 27-okt. 21:30KG 23