• ZATERDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:00ASV Arsenal 2 - OSV 2Sportpark De Schinkel
    6 nov. 12:30Jong Holland 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Alkmaarder Hout
    13 nov. 12:15Diemen sv. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Diemen
    20 nov. 12:00ASV Arsenal 2 - Koninklijke HFC 2Sportpark De Schinkel
    27 nov. 12:30AFC 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Goed Genoeg
    4 dec. 12:00ASV Arsenal 2 - Zandvoort s.v. 2Sportpark De Schinkel
    11 dec. 12:30Meer De sv. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Drieburg
    22 jan. 12:00ASV Arsenal 2 - FC Zaandam 2Sportpark De Schinkel
    29 jan. 12:00ASV Arsenal 2 - WV-HEDW 5Sportpark De Schinkel
    5 feb. 14:00Ilpendam 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Ilpendam
    12 feb. 12:00ASV Arsenal 2 - Jong Holland 2Sportpark De Schinkel
    19 feb. 12:00OSV 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Oostzanerwerf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Stormvogels ijvv 2 - Zaterdag 22 - 1
    16 okt.Zaterdag 2 - Marken sv. 21 - 1
    9 okt.EVC 2 - Zaterdag 21 - 1
    2 okt.VVC fc 2 - Zaterdag 21 - 2
    25 sep.Zaterdag 2 - Ilpendam 22 - 0
  • Poulestanden ASV Arsenal 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meer De sv. 24310104610
    2Zandvoort s.v. 25302141049
    3OSV 2522110468
    4ASV Arsenal 252217528
    5Jong Holland 242029816
    6Marken sv. 241306516
    7EVC 251318716
    8Ilpendam 2520389-16
    9Koninklijke HFC 252031217-56
    10WV-HEDW 552031218-66
    11FC Zaandam 242111013-34
    12AFC 2420212843
    13Stormvogels ijvv 2410369-33
    14VVC fc 25023512-72

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 221108174
    2Almere FC 2210127-53
    3IJFC 2201113-21

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 200000000
    2Diemen sv. 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdulrahman, MuzafarTeamspeler
    Andji, Mansoure AssaneTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Batista Pereira, StefanTeamspeler
    Ben Ami, DanielTeamspeler
    Boukhari, OmarTeamspeler
    Bouquet, JoeriTeamspeler
    Cremers, IzejaTeamspeler
    Dompig, Vinycio GiovanniTeamspeler
    Doorn, OseanuTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Gunduz, ArdaTeamspeler
    Holwijn, MelvinTeamspeler
    Lunes, YounesTeamspeler
    Muinguilo, CapletonTeamspeler
    Naik, SagarTeamspeler
    Nijenhuijs, FonsTeamspeler
    Rutgers, DaniëlTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Sporkslede, JustinTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Toretta, JuniorTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wolff, ShaneTeamspeler
    Zuurveld, LucasTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Dia, MakajaTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gomes, WimOverige stafTeammanager
    Otterloo, Iris vanMedische stafFysiotherapeut
    Zandwijken, IwanTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 26-okt. 20:00di 26-okt. 21:30KG 11
    do 28-okt. 20:00do 28-okt. 21:30KG 11
    di 02-nov. 20:00di 02-nov. 21:30KG 11
    do 04-nov. 20:00do 04-nov. 21:30KG 11
    di 09-nov. 20:00di 09-nov. 21:30KG 11
    do 11-nov. 20:00do 11-nov. 21:30KG 11
    di 16-nov. 20:00di 16-nov. 21:30KG 11
    do 18-nov. 20:00do 18-nov. 21:30KG 11
    di 23-nov. 20:00di 23-nov. 21:30KG 11