• ZATERDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 12:00ASV Arsenal 2 - Meern De 3Sportpark De Schinkel
    21 nov. 12:30ASV Arsenal 2 - VVC fc 2Sportpark De Schinkel
    28 nov. 12:00Marken sv. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Marken
    5 dec. 12:00ASV Arsenal 2 - Ilpendam 2Sportpark De Schinkel
    12 dec. 15:00Zandvoort s.v. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Zandvoort
    30 jan. 12:00ASV Arsenal 2 - AFC 2Sportpark De Schinkel
    6 feb. 12:00VVC fc 2 - ASV Arsenal 2Montreallaan - VVC complex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 nov.ASV Arsenal 2 - FC Zaandam 2
    31 okt.Jong Holland 2 - ASV Arsenal 2
    24 okt.EVC 2 - ASV Arsenal 2
    10 okt.ASV Arsenal 2 - OSV 22 - 2
    3 okt.Stormvogels ijvv 2 - ASV Arsenal 20 - 2
    26 sep.ASV Arsenal 2 - Koninklijke HFC 23 - 1
    19 sep.AFC 2 - ASV Arsenal 22 - 1
  • Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 233009189
    2Waterwijk asc 2320110466
    3AMVJ 2310245-13
    4EVC 23003417-130

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ilpendam 233005059
    2OSV 24220143118
    3Marken sv. 2421111657
    4Stormvogels ijvv 242119457
    5ASV Arsenal 242118537
    6Jong Holland 22200181176
    7Koninklijke HFC 23201131036
    8AFC 232011013-36
    9FC Zaandam 2310212933
    10VVC fc 24013214-121
    11EVC 24004115-140
    12Zandvoort s.v. 24004831-230

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 200000000
    2Meern De 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdulrahman, MuzafarTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Batista Pereira, StefanTeamspeler
    Boukhari, OmarTeamspeler
    Breeijen, Brenden denTeamspeler
    Dibi, JamelTeamspeler
    Dompig, Vinycio GiovanniTeamspeler
    Doorn, OseanuTeamspeler
    Fraser, RaphaelTeamspeler
    Garin, AlexTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Holwijn, MelvinTeamspeler
    Hurks, MickTeamspeler
    Joren, ManolitoTeamspeler
    Moestadja, JustinTeamspeler
    Nijenhuijs, FonsTeamspeler
    Roosblad, JordinhoTeamspeler
    Rutgers, DaniëlTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Sporkslede, JustinTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wit, Sjoerd deTeamspeler
    Wolff, ShaneTeamspeler

    Er zijn 18 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Dia, MakajaTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Gomes, WimOverige stafTeammanager
    Nooijen, JessieMedische stafFysiotherapeut
    Zandwijken, IwanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 27-okt. 20:00di 27-okt. 21:30KG 11
    do 29-okt. 20:00do 29-okt. 21:30KG 11
    di 03-nov. 20:00di 03-nov. 21:30KG 11
    do 05-nov. 20:00do 05-nov. 21:30KG 11
    di 10-nov. 20:00di 10-nov. 21:30KG 11
    do 12-nov. 20:00do 12-nov. 21:30KG 11
    di 17-nov. 20:00di 17-nov. 21:30KG 11
    do 19-nov. 20:00do 19-nov. 21:30KG 11