• ZATERDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 12:00Graveland 's 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Berestein
    4 feb. 12:00ASV Arsenal 2 - Meer De sv. 2Sportpark De Schinkel
    11 feb. 12:00ASV Arsenal 2 - Buitenboys sc. 2Sportpark De Schinkel
    4 mrt. 13:00Legmeervogels 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Randhoorn
    11 mrt. 12:00ASV Arsenal 2 - Waterwijk asc 2Sportpark De Schinkel
    18 mrt. 12:30Meer De sv. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Drieburg
    25 mrt. 12:30DVVA csv. 3 - ASV Arsenal 2Sportpark Drieburg
    1 apr. 12:00ASV Arsenal 2 - Graveland 's 2Sportpark De Schinkel
    15 apr. 13:00ASV Arsenal 2 - Legmeervogels 2Sportpark De Schinkel
    22 apr. 10:30Buitenboys sc. 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Polderkwartier
    29 apr. 16:00Zeeburgia avv 3 - ASV Arsenal 2Sportpark Middenmeer
    13 mei. 12:30Waterwijk asc 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Rie Mastenbroek
    20 mei. 12:00ASV Arsenal 2 - Zeeburgia avv 3Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.ASV Arsenal 2 - DVVA csv. 35 - 3
  • Poulestanden ASV Arsenal 2 ( 2e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meer De sv. 21172244271723
    2Legmeervogels 2117132418622
    3CSW 31162329191020
    4ASV Arsenal 2116143025519
    5Breukelen FC 2114613728918
    6Argon 3115333428618
    7RKDES 2114342522315
    8Zeeburgia avv 2113352527-212
    9AFC 2113352529-412
    10Amstelveen/Heemraad 2112273544-98
    11Sporting Martinus 2112272036-168
    12NiTA 2112271641-258

    Poulestanden ASV Arsenal 2 ( 2e klasse B pp )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 211005323
    2Buitenboys sc. 200000000
    3Graveland 's 200000000
    4Legmeervogels 200000000
    5Meer De sv. 200000000
    6Waterwijk asc 200000000
    7Zeeburgia avv 300000000
    8DVVA csv. 3100135-20

    Poulestanden ASV Arsenal 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 3330014689
    2ASV Arsenal 2311110554
    3WV-HEDW 53102515-103
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 2301236-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanzi, SouhailTeamspeler
    Abdulrahman, MuzafarTeamspeler
    Andji, Mansoure AssaneTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Ben Ami, DanielTeamspeler
    Bouquet, JoeriTeamspeler
    Cremers, IzejaTeamspeler
    Dompig, Vinycio GiovanniTeamspeler
    Elmensdorp, KayneTeamspeler
    Erbilgin, OguzTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Gunduz, ArdaTeamspeler
    Hiruy kidanemariam, StevenTeamspeler
    Jonkers, PieterTeamspeler
    Lunes, YounesTeamspeler
    Rademaker, LucaTeamspeler
    Rutgers, DaniëlTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wielkens, KobeTeamspeler
    Wolff, ShaneTeamspeler
    Zuurveld, LucasTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafTrainer
    Holwijn, MelvinTechnische stafTrainer/coach
    Zandwijken, IwanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 31-jan. 20:00di 31-jan. 21:30KG 11/2
    do 02-feb. 20:00do 02-feb. 21:30KG 11/2
    di 07-feb. 20:00di 07-feb. 21:30KG 11/2
    do 09-feb. 20:00do 09-feb. 21:30KG 11/2
    di 14-feb. 20:00di 14-feb. 21:30KG 11/2
    do 16-feb. 20:00do 16-feb. 21:30KG 11/2
    di 21-feb. 20:00di 21-feb. 21:30KG 11/2
    do 23-feb. 20:00do 23-feb. 21:30KG 11/2