• ZONDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 13:00ASV Arsenal 2 - Stompwijk'92 2Sportpark De Schinkel
    5 feb. 13:00ASV Arsenal 2 - Graaf W II VAC 2Sportpark De Schinkel
    19 feb. 11:00RKAVV 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Kastelenring
    26 feb. 12:30HMSH 2 - ASV Arsenal 2Sportpark HMSH
    5 mrt. 13:00ASV Arsenal 2 - Swift Boys 2Sportpark De Schinkel
    12 mrt. 12:00VOC 3 - ASV Arsenal 2Sportpark VOC
    19 mrt. 13:00ASV Arsenal 2 - VUC 2Sportpark De Schinkel
    26 mrt. 13:00Stompwijk'92 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Meerhorst
    2 apr. 13:00ASV Arsenal 2 - RKAVV 2Sportpark De Schinkel
    16 apr. 11:30Graaf W II VAC 2 - ASV Arsenal 2Sportpark De Roggewoning
    20 apr. 20:30ASV Arsenal 2 - Graaf W II VAC 2Sportpark De Schinkel
    23 apr. 13:00ASV Arsenal 2 - HMSH 2Sportpark De Schinkel
    30 apr. 12:00Swift Boys 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Swift Boys
    14 mei. 13:00ASV Arsenal 2 - VOC 3Sportpark De Schinkel
    21 mei. 10:00VUC 2 - ASV Arsenal 2Sportpark VUC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.RKAVV 2 - ASV Arsenal 22 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 2 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 212111089107931
    2VOC 31181234191525
    3Graaf W II VAC 2115242125-417
    4VUC 2115152552-2716
    5Stompwijk'92 2125163333016
    6Swift Boys 296032629-315
    7RKAVV 21211101641-254
    8HMSH 21201111752-351

    Poulestanden ASV Arsenal 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 3 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 23300201199
    2AFC 2320112666
    3Abcoude fc 231021213-13
    4PVC 23003317-140

    Poulestanden ASV Arsenal 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 2 zondag )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogland 211008173
    2Hillegom sv 211007163
    3Zouaven (de) 211004133
    4SV Spartanen 211003033
    5AFC 311004223
    6Sporting '70 211003123
    7SVA 211002023
    8Westfriezen 211003213
    9Sporting Martinus 211002113
    10KFC 211001013
    11HBC 211001103
    12Assendelft 200000000
    13Soest SO 200000000
    14Swift 310011100
    15Velsen Rkvv 2100123-10
    16HSV 2100112-10
    17ZOB 3100101-10
    18LSVV 2100124-20
    19Rijp (de) 2100113-20
    20FC Den Helder 2100102-20
    21JOS Watergraafsmeer 2100114-30
    22ASV Arsenal 2100103-30
    23HSV 3100117-60
    24DIOS sv. 2100118-70
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Achtereekte, Marijn
    Allebrandi, Jeroen
    Alphen, Tim van
    Bax, Derk-Jan
    Bloembergen, Floris
    Bloembergen, Mees
    Canters, Martijn
    Erven, Carlos van
    Ferman, Sebastiaan
    Houben, Stijn
    Koste, Olivier de
    Kroft, Douwe v.d.
    Kuypers, Rens
    Lang, Matthias L.
    Ronde, Paul de

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alphen, Tim vanOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 02-feb. 20:00do 02-feb. 21:30KG 24
    do 09-feb. 20:00do 09-feb. 21:30KG 24
    do 16-feb. 20:00do 16-feb. 21:30KG 24
    do 23-feb. 20:00do 23-feb. 21:30KG 24