• ZONDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 13:00ASV Arsenal 2 - Hoofddorp s.v. 3Sportpark De Schinkel
    13 feb. 13:00ASV Arsenal 2 - Foreholte 3Sportpark De Schinkel
    20 feb. 11:15DSS 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Pim Mulier
    13 mrt. 13:00ASV Arsenal 2 - Alliance '22 sv. 2Sportpark De Schinkel
    20 mrt. 12:30EMM'21 4 - ASV Arsenal 2Sportpark Alkemade Oost
    27 mrt. 10:45Voorschoten`97 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Adegeest
    3 apr. 13:00ASV Arsenal 2 - DIOS sv. 2Sportpark De Schinkel
    10 apr. 10:30ROAC 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Hertogspark
    24 apr. 13:00ASV Arsenal 2 - Hillegom sv 4Sportpark De Schinkel
    1 mei. 11:00RKDES 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Calslagen
    15 mei. 13:00ASV Arsenal 2 - AGB 3Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 297113362722
    2DIOS sv. 2962136122420
    3Hoofddorp s.v. 3861126101619
    4DSS 2953130161418
    5EMM'21 495132524116
    6RKDES 284311810815
    7Alliance '22 sv. 27412129313
    8Vitesse 22 383051521-69
    9KDO sv 282331118-79
    10Hillegom sv 491442227-57
    11ROAC 292161628-127
    12Voorschoten`97 291261431-175
    13AGB 391261035-255
    14Foreholte 390271031-212

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 23300261259
    2Abcoude fc 23111612-64
    3SDO 23102710-33
    4Meer De sv. 23012319-161

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 211002023
    2Swift 2100102-20
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Achtereekte, Marijn
    Allebrandi, Jeroen
    Alphen, Tim van
    Bax, Derk-Jan
    Bloembergen, Floris
    Bloembergen, Mees
    Bootsma, Michiel
    Bouts, Dirk
    Canters, Martijn
    Erven, Carlos van
    Ferman, Sebastiaan
    Hora Siccama, Derk
    Koste, Olivier de
    Kroft, Douwe v.d.
    Kuypers, Rens
    Lang, Matthias L.
    Molen, Hidde van der
    Ronde, Paul de

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alphen, Tim vanOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 19-jan. 19:30wo 19-jan. 21:00KG 15
    wo 26-jan. 19:30wo 26-jan. 21:00KG 15
    wo 02-feb. 19:30wo 02-feb. 21:00KG 15
    wo 09-feb. 19:30wo 09-feb. 21:00KG 15