• ZAAL 8

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mei. 21:05ASV Arsenal 8 - Plein83 11Sporthallen Zuid
    30 mei. 21:05ASV Arsenal 8 - asv LEBO 11Sporthallen Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mei.TOB Rksv 23 - ASV Arsenal 86 - 5
    9 mei.Nautilus afc 3 - ASV Arsenal 815 - 0
    2 mei.Plein83 11 - ASV Arsenal 83 - 7
    25 apr.ASV Arsenal 8 - Dijk De asv 47 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal 8 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv LEBO 11191513115664946
    2Nautilus afc 3191414147767143
    3Dijk De asv 21911087374-133
    4Dijk De asv 41910099688830
    5ASV Arsenal 8199010124118627
    6TOB Rksv 2319701275111-3621
    7TOB Rksv 3019601374120-4618
    8Plein83 1119301682133-519
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Besselsen, JohnTeamspeler
    Dijk, Fokke vanTeamspeler
    Hupkens, ThomasTeamspeler
    Perez Riquelme, IvoTeamspeler
    Vester, JeroenTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vester, JeroenOverige stafTeammanager