• Contactpersonen

    Onderstaand vind je alle contactpersonen bij ASV Arsenal. Heb je een vraag en weet je niet goed bij wie je met je vraag terecht kan? Lees dan de pagina Vragen? goed door. Daar zie je alle contactgegevens geclusterd per vraag/onderwerp. 

  • Voorzitter Iwan Zandwijken voorzitter@asvarsenal.nl  06-24225490
    Secretaris Chantal Kroes secretaris@asvarsenal.nl  06-13821883
    Penningmeester Jeroen de Vries  penningmeester@asvarsenal.nl 06-50641641 
  • Veld Theo Bernard

    wedstrijdsecretarisveld@asvarsenal.nl

    (na 17.00 uur telefonisch bereikbaar)

    06-34436944

     

    Zaal Shane Wolff wedstrijdsecretariszaal@asvarsenal.nl  06-24401717
  • Technische Commissie

    Voorzitter Iwan Zandwijken technischecommissie@asvarsenal.nl
    Technisch Manager Imro Wielkens technischecommissie@asvarsenal.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Melvin Holwijn technischecommissie@asvarsenal.nl
    Secretaris Marco Bravo da Silva technischecommissie@asvarsenal.nl
  • Hoofd Jeugdopleiding

    Melvin Holwijn technischecommissie@asvarsenal.nl  06-47027015
  • Kleding

    Cees Brama kleding@asvarsenal.nl  
  • Kantine

    Cees & Marijke Brama kantinezaken@asvarsenal.nl 020-6794226
  • Beheer

    Cees & Marijke Brama beheer@asvarsenal.nl 020-6794226
  • Webmaster

    Chantal Kroes webmaster@asvarsenal.nl