• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30Sporting Martinus 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Overburg
    28 nov. 15:30ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Schinkel
    5 dec. 14:00Dijk De asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schellingwoude
    12 dec. 15:30ASV Arsenal 45+1 - Wartburgia asv 45+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 nov.ASV Arsenal 45+1 - DCG Rksv 45+1
    31 okt.Badhoevedorp sc. 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    24 okt.ASV Arsenal 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1
    3 okt.ASV Arsenal 45+1 - Real Sranang sv. 45+12 - 4
    19 sep.ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+10 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diemen sv. 45+122009636
    2IVV 45+13201131126
    3TOV 45+121017613
    4ASV Arsenal 45+13003915-60

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+13300187119
    2Sporting Martinus 45+1321011747
    3FC Amsterdam 45+12200110116
    4GeuzenMiddenmeer 45+1320114596
    5Breukelen FC 45+141121014-44
    6Dijk De asv 45+131021011-13
    7Badhoevedorp sc. 45+13021610-42
    8Wartburgia asv 45+1100105-50
    9ASV Arsenal 45+12002210-80
    10DCG Rksv 45+12002114-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 28-okt. 20:00wo 28-okt. 21:30KG 28
    wo 04-nov. 20:00wo 04-nov. 21:30KG 28
    wo 11-nov. 20:00wo 11-nov. 21:30KG 28
    wo 18-nov. 20:00wo 18-nov. 21:30KG 28