• VETERANEN 45+1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+13300187119
    2Sporting Martinus 45+1321011747
    3FC Amsterdam 45+12200110116
    4GeuzenMiddenmeer 45+1320114596
    5Breukelen FC 45+141121014-44
    6Dijk De asv 45+131021011-13
    7Badhoevedorp sc. 45+13021610-42
    8Wartburgia asv 45+1100105-50
    9ASV Arsenal 45+12002210-80
    10DCG Rksv 45+12002114-130

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diemen sv. 45+122009636
    2IVV 45+13201131126
    3TOV 45+121017613
    4ASV Arsenal 45+13003915-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 28-apr. 20:00wo 28-apr. 21:30KG 28
    wo 05-mei. 20:00wo 05-mei. 21:30KG 28
    wo 12-mei. 20:00wo 12-mei. 21:30KG 28
    wo 19-mei. 20:00wo 19-mei. 21:30KG 28