• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 15:15GeuzenMiddenmeer 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Voorland
    11 jun. 14:30Zandvoort s.v. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Zandvoort
    18 jun. 13:30ASV Arsenal 45+1 - HBC 45+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.ASV Arsenal 45+1 - Real Sranang sv. 45+13 - 7
    14 mei.HBC 45+1 - ASV Arsenal 45+15 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Sranang sv. 45+118160284315348
    2Bloemendaal 45+119131566264040
    3ASV Arsenal 45+117121459382137
    4ZCFC 45+11910185546931
    5HBC 45+1168353733427
    6Sporting Martinus 45+1198294550-526
    7Zandvoort s.v. 45+1156363733421
    8FC Amsterdam 45+11870114559-1421
    9Koninklijke HFC 45+11642102640-1414
    10Dijk De asv 45+11721142464-407
    11GeuzenMiddenmeer 45+11612133189-585
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clocotici, RaduTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 25-mei. 19:30wo 25-mei. 21:00KG 26
    wo 01-jun. 19:30wo 01-jun. 21:00KG 26
    wo 08-jun. 19:30wo 08-jun. 21:00KG 26
    wo 15-jun. 19:30wo 15-jun. 21:00KG 26