• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 13:30ASV Arsenal 45+1 - HBC 45+1Sportpark De Schinkel
    15 jan. 14:45Hoofddorp s.v. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark De IJvelden
    29 jan. 18:30Real Sranang sv. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Middenmeer
    5 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Schinkel
    12 feb. 16:00FC Amsterdam 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Strandvliet
    19 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - EDO hfc 45+1Sportpark De Schinkel
    12 mrt. 14:30Koninklijke HFC 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Koninklijke HFC
    19 mrt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Zandvoort s.v. 45+1Sportpark De Schinkel
    26 mrt. 16:15ZCFC 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Kalverhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.ASV Arsenal 45+1 - ZCFC 45+13 - 2
    20 nov.EDO hfc 45+1 - ASV Arsenal 45+18 - 2
    13 nov.ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+16 - 3
    6 nov.ASV Arsenal 45+1 - Koninklijke HFC 45+13 - 0
    30 okt.Dijk De asv 45+1 - ASV Arsenal 45+12 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+1861131201119
    2Bloemendaal 45+175112171416
    3Zandvoort s.v. 45+1550028131515
    4Real Sranang sv. 45+154012314912
    5ZCFC 45+174031916312
    6HBC 45+173222119211
    7Koninklijke HFC 45+16312149510
    8EDO hfc 45+173133127410
    9Sporting Martinus 45+183052628-29
    10FC Amsterdam 45+182061936-176
    11Hoofddorp s.v. 45+15104918-93
    12GeuzenMiddenmeer 45+150051228-160
    13Dijk De asv 45+16006726-190

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+1321014777
    2AGB 45+1321012757
    3RODA '23 Rksv 45+1310211743
    4Rivierwijkers 45+13003521-160

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+111007343
    2HSV'69 45+1100137-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clocotici, RaduTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 08-dec. 19:30wo 08-dec. 21:00KG 26
    wo 15-dec. 19:30wo 15-dec. 21:00KG 26