• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Schinkel
    8 okt. 13:00TABA afc 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Drieburg
    15 okt. 16:15ASV Arsenal 45+1 - AFC 45+1Sportpark De Schinkel
    29 okt. 16:00FC Amsterdam 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Strandvliet
    5 nov. 15:00ASV Arsenal 45+1 - VVC fc 45+2Sportpark De Schinkel
    12 nov. 14:45GeuzenMiddenmeer 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Voorland
    19 nov. 15:00ASV Arsenal 45+1 - RODA '23 Rksv 45+1Sportpark De Schinkel
    26 nov. 15:00ASV Arsenal 45+1 - AFC 45+2Sportpark De Schinkel
    3 dec. 16:30AGB 45+3 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Ookmeer
    10 dec. 15:00ASV Arsenal 45+1 - AMVJ 45+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Amstelveen/Heemraad 45+1 - ASV Arsenal 45+14 - 6
    17 sep.ASV Arsenal 45+1 - AMVJ 45+11 - 6
    10 sep.ASV Arsenal 45+1 - AFC 45+22 - 0
    3 sep.AGB 45+3 - ASV Arsenal 45+15 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 ( 1e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 45+111005233
    2ASV Arsenal 45+111006423
    3AMVJ 45+111003123
    4Sporting Martinus 45+111004313
    5TABA afc 45+111004313
    6FC Amsterdam 45+111002113
    7GeuzenMiddenmeer 45+1100134-10
    8RODA '23 Rksv 45+1100134-10
    9AFC 45+2100112-10
    10Amstelveen/Heemraad 45+1100146-20
    11AGB 45+3100113-20
    12VVC fc 45+2100125-30

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 2 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 45+3330012579
    2AMVJ 45+1320111566
    3ASV Arsenal 45+13102711-43
    4AFC 45+23003110-90
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 05-okt. 19:30wo 05-okt. 21:00KG 28
    wo 12-okt. 19:30wo 12-okt. 21:00KG 28
    wo 19-okt. 19:30wo 19-okt. 21:00KG 28
    wo 26-okt. 19:30wo 26-okt. 21:00KG 28