• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark De Schinkel
    24 okt. 16:30ASV Arsenal 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1Sportpark De Schinkel
    31 okt. 15:25Badhoevedorp sc. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schuilhoeve
    7 nov. 16:00ASV Arsenal 45+1 - DCG Rksv 45+1Sportpark De Schinkel
    21 nov. 14:45Sporting Martinus 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Overburg
    28 nov. 15:30ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Schinkel
    5 dec. 14:00Dijk De asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schellingwoude
    12 dec. 15:30ASV Arsenal 45+1 - Wartburgia asv 45+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+10 - 6
    12 sep.TOV 45+1 - ASV Arsenal 45+15 - 2
    5 sep.Diemen sv. 45+1 - ASV Arsenal 45+14 - 3
    29 aug.ASV Arsenal 45+1 - IVV 45+14 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diemen sv. 45+122009636
    2IVV 45+13201131126
    3TOV 45+121017613
    4ASV Arsenal 45+13003915-60

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+111006063
    2Real Sranang sv. 45+111006243
    3Sporting Martinus 45+111005233
    4GeuzenMiddenmeer 45+111002113
    5DCG Rksv 45+100000000
    6Wartburgia asv 45+100000000
    7Dijk De asv 45+1100112-10
    8Breukelen FC 45+1100125-30
    9Badhoevedorp sc. 45+1100126-40
    10ASV Arsenal 45+1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 30-sep. 20:00wo 30-sep. 21:30KG 28
    wo 07-okt. 20:00wo 07-okt. 21:30KG 28
    wo 14-okt. 20:00wo 14-okt. 21:30KG 28
    wo 21-okt. 20:00wo 21-okt. 21:30KG 28