• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 15:30Dijk De asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schellingwoude
    6 nov. 13:30ASV Arsenal 45+1 - Koninklijke HFC 45+1Sportpark De Schinkel
    13 nov. 11:30ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+1Sportpark De Schinkel
    20 nov. 14:00EDO hfc 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Noordersportpark
    27 nov. 15:15ASV Arsenal 45+1 - ZCFC 45+1Sportpark De Schinkel
    4 dec. 14:30Zandvoort s.v. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Zandvoort
    11 dec. 13:30ASV Arsenal 45+1 - HBC 45+1Sportpark De Schinkel
    29 jan. 18:30Real Sranang sv. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Middenmeer
    5 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Sporting Martinus 45+1Sportpark De Schinkel
    12 feb. 16:00FC Amsterdam 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Strandvliet
    19 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - EDO hfc 45+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken - HSV'69 45+17 - 3
    16 okt.Hoofddorp s.v. 45+1 - Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken
    9 okt.Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken - Bloemendaal 45+11 - 1
    2 okt.Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken - GeuzenMiddenmeer 45+13 - 1
    25 sep.Sporting Martinus 45+1 - Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken3 - 8
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBC 45+153111410410
    2Zandvoort s.v. 45+13300229139
    3ASV Arsenal 45+1321012577
    4Bloemendaal 45+132109367
    5ZCFC 45+14202111106
    6Sporting Martinus 45+142021516-16
    7Koninklijke HFC 45+131115414
    8Hoofddorp s.v. 45+1210145-13
    9Real Sranang sv. 45+12101710-33
    10EDO hfc 45+141031518-33
    11FC Amsterdam 45+14103817-93
    12GeuzenMiddenmeer 45+1200247-30
    13Dijk De asv 45+13003314-110

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+1321014777
    2AGB 45+1321012757
    3RODA '23 Rksv 45+1310211743
    4Rivierwijkers 45+13003521-160

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+111007343
    2HSV'69 45+1100137-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Clocotici, RaduTeamspeler
    Jurgens, TiagoTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 27-okt. 19:30wo 27-okt. 21:00KG 26
    wo 03-nov. 19:30wo 03-nov. 21:00KG 26
    wo 10-nov. 19:30wo 10-nov. 21:00KG 26
    wo 17-nov. 19:30wo 17-nov. 21:00KG 26
    wo 24-nov. 19:30wo 24-nov. 21:00KG 26