• ZAAL 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. AFGELASTTOB Rksv 17 - ASV Arsenal 3Bijlmer Sportcentrum
    4 nov. AFGELASTAtletico Club Amsterdam 6 - ASV Arsenal 3Ookmeer
    11 nov. AFGELASTASV Arsenal 3 - ABN AMRO z.v.c. 3Sporthallen Zuid
    16 nov. 19:15ASV Arsenal 3 - TOB Rksv 16Bijlmer Sportcentrum
    23 nov. 19:55ASV Arsenal 3 - Nieuw West United SV 1Sporthallen Zuid
    3 dec. 22:00Ara Cora Kingdom 4 - ASV Arsenal 3Sporthallen Zuid
    9 dec. 21:05ASV Arsenal 3 - Zeeburgia avv 5Sporthoeve
    15 dec. 21:55ASV Arsenal 3 - Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 4Sporthallen Zuid
    6 jan. 20:55Nieuw West United SV 1 - ASV Arsenal 3Caland Sportcentrum
    11 jan. 21:55ASV Arsenal 3 - Atletico Club Amsterdam 6Calvijn
    19 jan. 21:55ASV Arsenal 3 - Ara Cora Kingdom 4Sporthallen Zuid
    26 jan. 21:55ASV Arsenal 3 - Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 3Sporthoeve
    2 feb. 21:05Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 4 - ASV Arsenal 3Emergo hal
    9 feb. 20:10ASV Arsenal 3 - VVGA 1Emergo hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.Zeeburgia avv 4 - Zaal 3 Max Huiskamp5 - 2
    29 sep.Zaal 3 Max Huiskamp - Pancratius Rksv 12 - 5
    23 sep.VVGA 1 - Zaal 3 Max Huiskamp6 - 5
    15 sep.Zaal 3 Max Huiskamp - Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 4
    9 sep.Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 3 - Zaal 3 Max Huiskamp7 - 2
    1 sep.Zaal 3 Max Huiskamp - TOB Rksv 91 - 8
  • Poulestanden ASV Arsenal 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 911008173
    2Zaal 3 Max Huiskamp100118-70

    Poulestanden ASV Arsenal 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABN AMRO z.v.c. 3550025121315
    2TOB Rksv 16540124131112
    3Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 3431024131110
    4Zeeburgia avv 45302171259
    5Pancratius Rksv 14211171347
    6TOB Rksv 175212211747
    7Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 43201191456
    8Atletico Club Amsterdam 642021421-76
    9Zeeburgia avv 55122252505
    10Nieuw West United SV 151131424-104
    11VVGA 141031522-73
    12Ara Cora Kingdom 400000000
    13Zaal 3 Max Huiskamp40041123-120
    14asv LEBO 1650051734-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ginneken, Mathijs vanTeamspeler
    Huiskamp, MaxTeamspeler
    Huiskamp, ThijsTeamspeler
    Klomp, LeonTeamspeler
    Renes, FlorisTeamspeler
    Roeten, DavidTeamspeler
    Schinkel, JornTeamspeler
    Wijngaard, JeroenTeamspeler
    Witjes, EnzoTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huiskamp, MaxOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt