• ZAAL 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 3 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABN AMRO z.v.c. 3550025121315
    2TOB Rksv 16540124131112
    3Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 3431024131110
    4Zeeburgia avv 45302171259
    5Pancratius Rksv 14211171347
    6TOB Rksv 175212211747
    7Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 43201191456
    8Atletico Club Amsterdam 642021421-76
    9Zeeburgia avv 55122252505
    10Nieuw West United SV 151131424-104
    11VVGA 141031522-73
    12Ara Cora Kingdom 400000000
    13Zaal 3 Max Huiskamp40041123-120
    14asv LEBO 1650051734-170

    Poulestanden ASV Arsenal 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 911008173
    2Zaal 3 Max Huiskamp100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ginneken, Mathijs vanTeamspeler
    Huiskamp, MaxTeamspeler
    Huiskamp, ThijsTeamspeler
    Klomp, LeonTeamspeler
    Renes, FlorisTeamspeler
    Roeten, DavidTeamspeler
    Schinkel, JornTeamspeler
    Wijngaard, JeroenTeamspeler
    Witjes, EnzoTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huiskamp, MaxOverige stafTeammanager