• ZONDAG 8

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 15:00ASV Arsenal 8 - WV-HEDW 10Sportpark De Schinkel
    9 okt. 11:00Geinburgia sv. 3 - ASV Arsenal 8Sportpark Bob de Vries
    16 okt. 15:00ASV Arsenal 8 - Zeeburgia avv 13Sportpark De Schinkel
    30 okt. 12:00CTO '70 vv 3 - ASV Arsenal 8Sportpark De Hoop
    6 nov. 15:00ASV Arsenal 8 - Zeeburgia avv 8Sportpark De Schinkel
    13 nov. 13:30GeuzenMiddenmeer 3 - ASV Arsenal 8Sportpark Voorland
    27 nov. 14:30Abcoude fc 6 - ASV Arsenal 8Sportpark Hollandse Kade
    4 dec. 14:00Ouderkerk sv. 4 - ASV Arsenal 8Sportpark Ouderkerk
    11 dec. 15:00ASV Arsenal 8 - Hoofddorp s.v. 8Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.FIT avv 7 - ASV Arsenal 81 - 5
    18 sep.AFC 8 - ASV Arsenal 85 - 2
    11 sep.Buitenveldert sc. 5 - ASV Arsenal 84 - 1
    4 sep.ASV Arsenal 8 - Sporting Martinus 43 - 6
  • Poulestanden ASV Arsenal 8 ( 5e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 811008083
    2Geinburgia sv. 311006243
    3ASV Arsenal 811005143
    4Abcoude fc 610104401
    5Zeeburgia avv 1310104401
    6CTO '70 vv 310103301
    7GeuzenMiddenmeer 310103301
    8FC Weesp 310103301
    9Zeeburgia avv 810103301
    10Ouderkerk sv. 4100126-40
    11FIT avv 7100115-40
    12WV-HEDW 10100108-80

    Poulestanden ASV Arsenal 8 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 35 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenveldert sc. 533008269
    2Sporting Martinus 4320111746
    3AFC 8310289-13
    4ASV Arsenal 83003615-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broersma, Dirk-JanTeamspeler
    Brooks, NaezjheTeamspeler
    Houtsnee, CerezoTeamspeler
    Klein, JeremiaTeamspeler
    Kramer, CedricTeamspeler
    Lasonder, OlivierTeamspeler
    Maarschalk, HuubTeamspeler
    Milders, CougarTeamspeler
    Pröpper, SebTeamspeler
    Pröpper, StephanTeamspeler
    Ravoo, DillanTeamspeler
    Rinia, ErikTeamspeler
    Schenkhuysen, A.Teamspeler
    Wilsum, Rijk vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pröpper, SebOverige stafTeammanager
    Pröpper, StephanOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 05-okt. 21:00wo 05-okt. 22:30KG 212
    wo 12-okt. 21:00wo 12-okt. 22:30KG 212
    wo 19-okt. 21:00wo 19-okt. 22:30KG 212
    wo 26-okt. 21:00wo 26-okt. 22:30KG 212