• ZONDAG 11

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 11 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOS-Actief 33300186129
    2WV-HEDW 1043012710179
    3Abcoude fc 5430117899
    4Dijk De asv 2430110649
    5Monnickendam 2421110827
    6GeuzenMiddenmeer 54202111106
    7Meer De sv. 8412110915
    8Ouderkerk sv. 431029903
    9AMVJ 3310289-13
    10FC Weesp 53102711-43
    11JOS Watergraafsmeer 64013512-71
    12Zondag 11 Django Dros4004538-330

    Poulestanden ASV Arsenal 11 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenveldert sc. 53300222209
    2AFC 63201174136
    3Hoofddorp s.v. 73102101003
    4Zondag 11 Django Dros3003235-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doorne, Manne vanTeamspeler
    Dros, DjangoTeamspeler
    Faber, BasTeamspeler
    Graauw, Silas deTeamspeler
    Grand, Spike deTeamspeler
    Groot, Raf deTeamspeler
    Hertog, Rubinho denTeamspeler
    Houfaty, AmirTeamspeler
    Jacobs, SamTeamspeler
    Lemmens, FaasTeamspeler
    Oulad Arab, BadreddineTeamspeler
    Shah, SyedzeeshanTeamspeler
    Tang, WinghoTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dros, DjangoOverige stafTeammanager
    Shah, SyedzeeshanOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    ma 26-apr. 20:30ma 26-apr. 22:00KG 16
    ma 03-mei. 20:30ma 03-mei. 22:00KG 16
    ma 10-mei. 20:30ma 10-mei. 22:00KG 16
    ma 17-mei. 20:30ma 17-mei. 22:00KG 16