• ZATERDAG SELECTIE

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30ASV Arsenal - Almere FCSportpark De Schinkel
    28 nov. 14:30Zandvoort s.v. - ASV ArsenalSportpark Zandvoort
    5 dec. 14:30ASV Arsenal - DVVA csv.Sportpark De Schinkel
    12 dec. 15:00Purmersteijn - ASV ArsenalSportpark Purmersteijn
    12 jan. 20:00ASV Arsenal - Abcoude fcSportpark De Schinkel
    16 jan. 14:30ASV Arsenal - EDO hfcSportpark De Schinkel
    23 jan. 14:30FC Aalsmeer - ASV ArsenalSportpark FC Aalsmeer
    30 jan. 14:30ASV Arsenal - FC ZaandamSportpark De Schinkel
    6 feb. 14:30HBOK - ASV ArsenalSportpark W. van Schalkwijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 okt.Jong Holland - ASV Arsenal
    24 okt.ASV Arsenal - AMVJ
    17 okt.FC Zaandam - ASV Arsenal
    13 okt.SCW - ASV Arsenal1 - 3
    10 okt.ASV Arsenal - FC Aalsmeer2 - 0
    3 okt.Marken sv. - ASV Arsenal1 - 2
    26 sep.ASV Arsenal - HBOK0 - 1
    19 sep.OSV - ASV Arsenal0 - 1
  • Poulestanden ASV Arsenal (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 30 HCSV3300132119
    2ASV Arsenal32017346
    3FC Den Helder31026513
    4Schoten vv.3003016-160

    Poulestanden ASV Arsenal (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn4310136710
    2Zandvoort s.v.431083510
    3ASV Arsenal43015239
    4FC Aalsmeer43018629
    5DVVA csv.422012398
    6HBOK32106247
    7Waterwijk asc421111567
    8AMVJ411245-14
    9Marken sv.410379-23
    10OSV410338-53
    11Jong Holland4103412-83
    12FC Zaandam301226-41
    13EDO hfc401338-51
    14Almere FC4013617-111

    Poulestanden ASV Arsenal (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax 211007073
    2Dijk De asv11007343
    3Hillegom sv11007433
    4ZSGOWMS11003033
    5HBOK11004223
    6ASV Arsenal11003123
    7FC Aalsmeer11002113
    8FC Aalsmeer00000000
    9AGB00000000
    10AMVJ00000000
    11Buitenboys sc.00000000
    12Buitenveldert sc.00000000
    13DCG Rksv00000000
    14DEVO'5800000000
    15De Dijk00000000
    16DSOV00000000
    17DVVA csv.00000000
    18DWS afc00000000
    19GeuzenMiddenmeer00000000
    20HBC00000000
    21Hoofddorp s.v.00000000
    22Koninklijke HFC00000000
    23Legmeervogels 100000000
    24Meer De sv.00000000
    25Meteoor De sv.00000000
    26Nieuw West United SV00000000
    27Olympia Haarlem00000000
    28Ouderkerk sv.00000000
    29Pancratius Rksv00000000
    30RKDES00000000
    31RODA '23 Rksv00000000
    32Sporting Martinus00000000
    33Swift00000000
    34United sv/DAVO00000000
    35Velsen Rkvv00000000
    36VEW00000000
    37VSV00000000
    38Wartburgia asv00000000
    39Waterwijk asc00000000
    40WV-HEDW00000000
    41ZCFC00000000
    42Swift100112-10
    43IJmuiden vv.100124-20
    44SCW100113-20
    45Atletico Club Amsterdam100147-30
    46VVC fc100103-30
    47RCH100137-40
    48HYS100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdulrahman, MuzafarTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Batista Pereira, StefanTeamspeler
    Boukhari, OmarTeamspeler
    Breeijen, Brenden denTeamspeler
    Dibi, JamelTeamspeler
    Dompig, Vinycio GiovanniTeamspeler
    Doorn, OseanuTeamspeler
    Fraser, RaphaelTeamspeler
    Garin, AlexTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Holwijn, MelvinTeamspeler
    Hurks, MickTeamspeler
    Joren, ManolitoTeamspeler
    Moestadja, JustinTeamspeler
    Muinguilo, CapletonTeamspeler
    Nijenhuijs, FonsTeamspeler
    Roosblad, JordinhoTeamspeler
    Rutgers, DaniëlTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Sporkslede, JustinTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wit, Sjoerd deTeamspeler
    Wolff, ShaneTeamspeler

    Er zijn 18 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brama, CeesOverige stafTeammanager
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Damen, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Nooijen, JessieMedische stafFysiotherapeut
    Oorschot, Adri v.Overige stafMateriaalman
    Wielkens, ImroTechnische stafTrainer/coach
    Zandwijken, IwanTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 22-okt. 20:00do 22-okt. 21:30KG 11
    di 27-okt. 20:00di 27-okt. 21:30KG 11
    do 29-okt. 20:00do 29-okt. 21:30KG 11
    di 03-nov. 20:00di 03-nov. 21:30KG 11
    do 05-nov. 20:00do 05-nov. 21:30KG 11
    di 10-nov. 20:00di 10-nov. 21:30KG 11
    do 12-nov. 20:00do 12-nov. 21:30KG 11
    di 17-nov. 20:00di 17-nov. 21:30KG 11
    do 19-nov. 20:00do 19-nov. 21:30KG 11