• ZATERDAG 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 sep. 14:30Breukelen FC 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Broekdijk-Oost
    10 sep. 17:00ASV Arsenal 1 - AGB 1Sportpark De Schinkel
    17 sep. 17:00DCG Rksv 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Ookmeer
    24 sep. 14:30FC Weesp 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Papelaan
    1 okt. 14:30ASV Arsenal 1 - Marken sv. 1Sportpark De Schinkel
    8 okt. 15:00DWS afc 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Sloten
    15 okt. 14:30ASV Arsenal 1 - OSV 1Sportpark De Schinkel
    29 okt. 14:30Zwaluwen 30 HCSV 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Middelweg
    5 nov. 14:30ASV Arsenal 1 - AMVJ 1Sportpark De Schinkel
    12 nov. 15:00Jong Holland 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Alkmaarder Hout
    19 nov. 14:30ASV Arsenal 1 - DVVA csv. 1Sportpark De Schinkel
    26 nov. 14:30ASV Arsenal 1 - Koninklijke HFC 1Sportpark De Schinkel
    3 dec. 15:00AFC 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Goed Genoeg
    10 dec. 14:30ASV Arsenal 1 - EVC 1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 1 ( 2e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 100000000
    2AMVJ 100000000
    3ASV Arsenal 100000000
    4DVVA csv. 100000000
    5DWS afc 100000000
    6EVC 100000000
    7Jong Holland 100000000
    8Koninklijke HFC 100000000
    9Marken sv. 100000000
    10OSV 100000000
    11FC Weesp 100000000
    12Zandvoort s.v. 100000000
    13Zwaluwen 30 HCSV 100000000

    Poulestanden ASV Arsenal 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 100000000
    2ASV Arsenal 100000000
    3Breukelen FC 100000000
    4DCG Rksv 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanzi, SouhailTeamspeler
    Abdulrahman, MuzafarTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Boukhari, OmarTeamspeler
    Bouquet, JoeriTeamspeler
    Dompig, Vinycio GiovanniTeamspeler
    Elmensdorp, KayneTeamspeler
    Erbilgin, OguzTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Gunduz, ArdaTeamspeler
    Hiruy kidanemariam, StevenTeamspeler
    Holwijn, MelvinTeamspeler
    Jonkers, PieterTeamspeler
    Kortlevers, MaringhoTeamspeler
    Lunes, YounesTeamspeler
    Muinguilo, CapletonTeamspeler
    Nijenhuijs, FonsTeamspeler
    Rademaker, LucaTeamspeler
    Rutgers, DaniëlTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Sporkslede, JustinTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Toretta, JuniorTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wielkens, KobeTeamspeler
    Wolff, ShaneTeamspeler
    Zuurveld, LucasTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brama, CeesOverige stafTeammanager
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Damen, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lodder, SemMedische stafFysiotherapeut
    Otterloo, Iris vanMedische stafFysiotherapeut
    Radovic, NicolaMedische stafFysiotherapeut
    Wielkens, ImroTechnische stafTrainer/coach
    Zandwijken, IwanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 30-aug. 20:00di 30-aug. 21:30KG 11/2
    do 01-sep. 20:00do 01-sep. 21:30KG 11/2
    di 06-sep. 20:00di 06-sep. 21:30KG 11/2
    do 08-sep. 20:00do 08-sep. 21:30KG 11/2
    di 13-sep. 20:00di 13-sep. 21:30KG 11/2
    do 15-sep. 20:00do 15-sep. 21:30KG 11/2