• ZONDAG 7

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTASV Arsenal 7 - Ouderkerk sv. 3Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    19 apr. AFGELASTZeeburgia avv 10 - ASV Arsenal 7Sportpark Middenmeer
    10 mei. AFGELASTJOS Watergraafsmeer 5 - ASV Arsenal 7Sportpark Drieburg
    17 mei. AFGELASTASV Arsenal 7 - Buitenveldert sc. 5Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 apr.Zeeburgia avv 10 - ASV Arsenal 7
    5 apr.ASV Arsenal 7 - Ouderkerk sv. 3
    29 mrt.Abcoude fc 5 - ASV Arsenal 7
    15 mrt.ASV Arsenal 7 - Swift 11
    8 mrt.AFC 7 - ASV Arsenal 70 - 2
    1 mrt.ASV Arsenal 7 - TABA afc 64 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 7330012489
    2JOS Watergraafsmeer 43102911-23
    3Koninklijke HFC 4310268-23
    4Onze Gezellen 43102711-43

    Poulestanden ASV Arsenal 7 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 700000000
    2JOGA Fortius asv 300000000

    Poulestanden ASV Arsenal 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TABA afc 616130361402139
    2WV-HEDW 1115110465263933
    3Zeeburgia avv 101692559392029
    4Swift 111483366471927
    5Abcoude fc 5159153936327
    6Buitenveldert sc. 5138145647925
    7ASV Arsenal 7168085555024
    8JOS Watergraafsmeer 5136254339420
    9Ouderkerk sv. 3153395856212
    10GeuzenMiddenmeer 81630133274-429
    11AFC 71622123467-338
    12RAP sv. 41320112365-426
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beaujean, LucTeamspeler
    Coene, MichaëlTeamspeler
    Falco, Nicky deTeamspeler
    Klaverdijk, SepTeamspeler
    Knijff, Noah A.Teamspeler
    Ommeren, Timo vanTeamspeler
    Otiniano Chavez, SantiagoTeamspeler
    Sayed, Rafiq ElTeamspeler
    Sloep, AlexTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Coene, MichaëlOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie