• ZONDAG 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTASV Arsenal 1 - GeuzenMiddenmeer 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    10 mei. AFGELASTASV Arsenal 1 - VVA/Spartaan 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    17 mei. AFGELASTJOGA Fortius asv 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Middenmeer
    24 mei. AFGELASTASV Arsenal 1 - Atletico Club Amsterdam 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 apr.ASV Arsenal 1 - GeuzenMiddenmeer 1
    5 apr.NFC 1 - ASV Arsenal 1
    29 mrt.ASV Arsenal 1 - TABA afc 1
    15 mrt.Ankaraspor FC 1 - ASV Arsenal 1
    8 mrt.ASV Arsenal 1 - WV-HEDW 11 - 2
  • Poulestanden ASV Arsenal 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOGA Fortius asv 11482445202526
    2VVA/Spartaan 11482439251426
    3TOG 1148244032826
    4NFC 11373342281424
    5WV-HEDW 1137153125622
    6TABA afc 1146442322122
    7ASV Arsenal 1135263430417
    8Ankaraspor FC 1134362834-615
    9GeuzenMiddenmeer 1143653428615
    10Atletico Club Amsterdam 1133192852-247
    11Eendracht '82 sc. 11320112169-484

    Poulestanden ASV Arsenal 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 23300153129
    2Swift 1311115784
    3ASV Arsenal 131116604
    4FC Blauw-Wit Beursbengels 13003323-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Eickenboom, MartijnTeamspeler
    Ferrito, GiuseppeTeamspeler
    Gracia, VicenteTeamspeler
    Green, LorenzoTeamspeler
    Hutchins, RhysTeamspeler
    Lobais, CesarTeamspeler
    Macdonald, RobertTeamspeler
    Maroli, FedericoTeamspeler
    McCormack, TaylorTeamspeler
    Meireles, JoaoTeamspeler
    Muir, CiaranTeamspeler
    Saygin, NurullahTeamspeler
    Sheck, SharmanTeamspeler
    Staffa Garansini, LeonelTeamspeler
    Uran, IvanTeamspeler
    Voutsas, CharalamposTeamspeler
    Wardrope, LewisTeamspeler
    Zuleta, Jose IgnacioTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ferrito, GiuseppeTechnische stafTrainer/coach
    Macdonald, RobertOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie