• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTASV Arsenal 45+1 - Dijk De asv 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    25 apr. AFGELASTBadhoevedorp sc. 45+2 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schuilhoeve
    9 mei. AFGELASTASV Arsenal 45+1 - AS'80 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    16 mei. AFGELASTASC De Volewijckers 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Buiksloterbanne - Buiksl
    23 mei. AFGELASTASV Arsenal 45+1 - Badhoevedorp sc. 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 apr.ASV Arsenal 45+1 - Dijk De asv 45+1
    4 apr.Wartburgia asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    28 mrt.ASV Arsenal 45+1 - DCG Rksv 45+1
    21 mrt.Breukelen FC 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    14 mrt.Overamstel sc. 45+1 - ASV Arsenal 45+1
    7 mrt.ASV Arsenal 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+17 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 45+13300258179
    2TOV 45+1320148-46
    3ASV Arsenal 45+13102615-93
    4Pancratius Rksv 45+13003812-40

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+116142068145444
    2Real Sranang sv. 45+115122179314838
    3Badhoevedorp sc. 45+116112367323535
    4Badhoevedorp sc. 45+215101455342131
    5Breukelen FC 45+1169074238427
    6ASV Arsenal 45+1178184844425
    7GeuzenMiddenmeer 45+11773747371024
    8TABA afc 45+1147074441321
    9Overamstel sc. 45+1136252929020
    10AS'80 45+1165383635118
    11Wartburgia asv 45+11550104257-1515
    12Dijk De asv 45+11750124255-1315
    13DCG Rksv 45+11612131784-675
    14ASC De Volewijckers 45+11710161499-853
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Griga, LiviuTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie