• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 15:00AS'80 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Klein Brandt
    1 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    8 feb. 11:00ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    15 feb. 14:30TABA afc 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Drieburg
    29 feb. 14:30Real Sranang sv. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Middenmeer
    7 mrt. 14:30ASV Arsenal 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    14 mrt. 14:30Overamstel sc. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Middenmeer
    21 mrt. 14:30Breukelen FC 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Broekdijk-Oost
    28 mrt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - DCG Rksv 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    4 apr. 13:00Wartburgia asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Drieburg
    18 apr. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Dijk De asv 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    25 apr. 14:30Badhoevedorp sc. 45+2 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schuilhoeve
    9 mei. 15:00ASV Arsenal 45+1 - AS'80 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    16 mei. 14:30ASC De Volewijckers 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Buiksloterbanne - Buiksl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.ASV Arsenal 45+1 - Wartburgia asv 45+13 - 1
    11 jan.ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+13 - 0
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 45+13300258179
    2TOV 45+1320148-46
    3ASV Arsenal 45+13102615-93
    4Pancratius Rksv 45+13003812-40

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+112102050143632
    2Real Sranang sv. 45+11091062194328
    3Badhoevedorp sc. 45+11282255243126
    4Badhoevedorp sc. 45+21171341281322
    5TABA afc 45+195042826215
    6Breukelen FC 45+1105051930-1115
    7GeuzenMiddenmeer 45+1124353124715
    8Overamstel sc. 45+184221515014
    9ASV Arsenal 45+1114163128313
    10Wartburgia asv 45+1104063939012
    11AS'80 45+1113352523212
    12Dijk De asv 45+1124083239-712
    13DCG Rksv 45+1120111965-561
    14ASC De Volewijckers 45+1100010669-630
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Griga, LiviuTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie