• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:00DCG Rksv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Ookmeer
    30 nov. 15:00ASV Arsenal 45+1 - ASC De Volewijckers 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    7 dec. 14:30Dijk De asv 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Schellingwoude
    11 jan. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Breukelen FC 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    18 jan. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Wartburgia asv 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    25 jan. 15:00AS'80 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Klein Brandt
    1 feb. 15:00ASV Arsenal 45+1 - Real Sranang sv. 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    8 feb. 11:00ASV Arsenal 45+1 - FC Amsterdam 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    15 feb. 14:30TABA afc 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Drieburg
    7 mrt. 15:00ASV Arsenal 45+1 - GeuzenMiddenmeer 45+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    14 mrt. 14:30Overamstel sc. 45+1 - ASV Arsenal 45+1Sportpark Middenmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.ASV Arsenal 45+1 - Overamstel sc. 45+11 - 2
    9 nov.ASV Arsenal 45+1 - TABA afc 45+14 - 5
    26 okt.Real Sranang sv. 45+1 - ASV Arsenal 45+1
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 45+13300258179
    2TOV 45+1320148-46
    3ASV Arsenal 45+13102615-93
    4Pancratius Rksv 45+13003812-40

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Amsterdam 45+187103272522
    2Badhoevedorp sc. 45+177004393421
    3Badhoevedorp sc. 45+2860232181418
    4Breukelen FC 45+175021716115
    5Real Sranang sv. 45+1541030102013
    6Overamstel sc. 45+1631279-210
    7TABA afc 45+16303212019
    8GeuzenMiddenmeer 45+18233221759
    9Dijk De asv 45+183052426-29
    10AS'80 45+17223161248
    11Wartburgia asv 45+16204221846
    12ASV Arsenal 45+160151322-91
    13DCG Rksv 45+18017345-421
    14ASC De Volewijckers 45+18008356-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Griga, LiviuTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kinoshita, RonnieTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Krekko, RinaldoTeamspeler
    Martins, RicardoTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie