• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTASV Arsenal 35+2 - AFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    9 mei. AFGELASTASV Arsenal 35+2 - Koninklijke HFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    16 mei. AFGELASTVVC fc 35+1 - ASV Arsenal 35+2Montreallaan - VVC complex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 apr.ASV Arsenal 35+2 - AFC 35+1
    4 apr.BZC'13 35+2 - ASV Arsenal 35+2
    28 mrt.ASV Arsenal 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+2
    21 mrt.VVC fc 35+2 - ASV Arsenal 35+2
    14 mrt.Overbos sv. 35+1 - ASV Arsenal 35+2
    7 mrt.ASV Arsenal 35+2 - Bloemendaal 35+12 - 2
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+2330010559
    2DESTO 35+132018536
    3AMVJ 35+131029723
    4Buitenveldert sc. 35+23003414-100

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+115111362342834
    2Overbos sv. 35+11683549321727
    3VVC fc 35+11683553411227
    4BZC'13 35+21473444341024
    5Amstelveen/Heemraad 35+1157353031-124
    6Amstelveen/Heemraad 35+2167363436-224
    7ASV Arsenal 35+21572641281323
    8Koninklijke HFC 35+1155463859-2119
    9VVC fc 35+2155283543-817
    10Bloemendaal 35+2153664352-915
    11RCH 35+1163582937-814
    12Bloemendaal 35+11615103061-318

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111005143
    2ASV Arsenal 35+2100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Hoolwerff, Bas vanTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Ketelaar, PaulTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie