• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 feb. 14:45AFC 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Goed Genoeg- AFC
    7 mrt. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Bloemendaal 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    14 mrt. 15:00Overbos sv. 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Overbos
    21 mrt. 14:45VVC fc 35+2 - ASV Arsenal 35+2Montreallaan - VVC complex
    28 mrt. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    4 apr. 14:30BZC'13 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark BZC'13
    18 apr. 15:00ASV Arsenal 35+2 - AFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    9 mei. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Koninklijke HFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    16 mei. 14:45VVC fc 35+1 - ASV Arsenal 35+2Montreallaan - VVC complex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Koninklijke HFC 35+1 - ASV Arsenal 35+21 - 6
    8 feb.ASV Arsenal 35+2 - Bloemendaal 35+24 - 5
    1 feb.Amstelveen/Heemraad 35+1 - ASV Arsenal 35+23 - 2
    18 jan.ASV Arsenal 35+2 - RCH 35+11 - 1
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+2330010559
    2DESTO 35+132018536
    3AMVJ 35+131029723
    4Buitenveldert sc. 35+23003414-100

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+113101258302831
    2BZC'13 35+21473444341024
    3Amstelveen/Heemraad 35+1147342928124
    4Overbos sv. 35+11573546301624
    5ASV Arsenal 35+21371538241422
    6VVC fc 35+1146354236621
    7Amstelveen/Heemraad 35+2146353029121
    8Koninklijke HFC 35+1145453453-1919
    9Bloemendaal 35+2143654247-515
    10RCH 35+1153572835-714
    11VVC fc 35+2133282640-1411
    12Bloemendaal 35+11514102859-317

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111005143
    2ASV Arsenal 35+2100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Hoolwerff, Bas vanTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Ketelaar, PaulTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie