• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30Amstelveen/Heemraad 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Sportlaan-Oost
    8 feb. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Bloemendaal 35+2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    15 feb. 12:30Koninklijke HFC 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Koninklijke HFC
    29 feb. 14:45AFC 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Goed Genoeg- AFC
    7 mrt. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Bloemendaal 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    14 mrt. 15:00Overbos sv. 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Overbos
    28 mrt. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    4 apr. 14:30BZC'13 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark BZC'13
    18 apr. 15:00ASV Arsenal 35+2 - AFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    9 mei. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Koninklijke HFC 35+1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    16 mei. 14:45VVC fc 35+1 - ASV Arsenal 35+2Montreallaan - VVC complex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.ASV Arsenal 35+2 - RCH 35+11 - 1
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+2330010559
    2DESTO 35+132018536
    3AMVJ 35+131029723
    4Buitenveldert sc. 35+23003414-100

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+11081148252325
    2ASV Arsenal 35+21061326151119
    3BZC'13 35+2115333024618
    4VVC fc 35+1115333027318
    5Amstelveen/Heemraad 35+1115332020018
    6Overbos sv. 35+1125253225717
    7Amstelveen/Heemraad 35+2115152425-116
    8Koninklijke HFC 35+1104332736-915
    9VVC fc 35+2113262231-911
    10RCH 35+1122462026-610
    11Bloemendaal 35+2111553441-78
    12Bloemendaal 35+1121472442-187

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Legmeervogels 35+111005143
    2ASV Arsenal 35+2100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Hoolwerff, Bas vanTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Ketelaar, PaulTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    Geen informatie