• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:30Dijk De asv 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Schellingwoude
    10 okt. 14:15Wartburgia asv 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Drieburg
    24 okt. 16:30ASV Arsenal 35+2 - TOB Rksv 35+7Sportpark De Schinkel
    31 okt. 13:30Amstelveen/Heemraad 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Sportlaan-Oost
    7 nov. 16:30ASV Arsenal 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+1Sportpark De Schinkel
    21 nov. 14:45AMVJ 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Het Loopveld
    28 nov. 15:00ASV Arsenal 35+2 - JOS Watergraafsmeer 35+1Sportpark De Schinkel
    5 dec. 12:45TABA afc 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Drieburg
    12 dec. 15:30ASV Arsenal 35+2 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.ASV Arsenal 35+2 - Ouderkerk sv. 35+16 - 0
    12 sep.ASV Arsenal 35+2 - Sporting Martinus 35+10 - 5
    5 sep.ASV Arsenal 35+2 - AGB 35+12 - 6
    2 sep.RCH 35+1 - ASV Arsenal 35+22 - 4
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+211006063
    2Dijk De asv 35+111005143
    3Amstelveen/Heemraad 35+111005233
    4AMVJ 35+110103301
    5JOS Watergraafsmeer 35+110103301
    6Amstelveen/Heemraad 35+200000000
    7TABA afc 35+200000000
    8TOB Rksv 35+700000000
    9Wartburgia asv 35+2100125-30
    10Buitenveldert sc. 35+1100115-40
    11Ouderkerk sv. 35+1100106-60

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 35+13300152139
    2AGB 35+1320115786
    3ASV Arsenal 35+23102613-73
    4RCH 35+13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Embricqs, Stilano vanTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Kasanmoenodo, SergioTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Redondo Lain, DaveTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 30-sep. 20:00wo 30-sep. 21:30KG 29
    wo 07-okt. 20:00wo 07-okt. 21:30KG 29
    wo 14-okt. 20:00wo 14-okt. 21:30KG 29
    wo 21-okt. 20:00wo 21-okt. 21:30KG 29