• VETERANEN 35+2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+7321010377
    2Dijk De asv 35+122007166
    3ASV Arsenal 35+2320112396
    4Ouderkerk sv. 35+1320110736
    5JOS Watergraafsmeer 35+131118804
    6AMVJ 35+1311178-14
    7TABA afc 35+211002023
    8Amstelveen/Heemraad 35+13102611-53
    9Buitenveldert sc. 35+13102713-63
    10Amstelveen/Heemraad 35+23012711-41
    11Wartburgia asv 35+23003516-110

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 35+13300152139
    2AGB 35+1320115786
    3ASV Arsenal 35+23102613-73
    4RCH 35+13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Kasanmoenodo, SergioTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Redondo Lain, DaveTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 28-apr. 20:00wo 28-apr. 21:30KG 29
    wo 05-mei. 20:00wo 05-mei. 21:30KG 29
    wo 12-mei. 20:00wo 12-mei. 21:30KG 29
    wo 19-mei. 20:00wo 19-mei. 21:30KG 29