• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:45AMVJ 35+1 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Het Loopveld
    28 nov. 15:00ASV Arsenal 35+2 - JOS Watergraafsmeer 35+1Sportpark De Schinkel
    5 dec. 12:45TABA afc 35+2 - ASV Arsenal 35+2Sportpark Drieburg
    12 dec. 15:30ASV Arsenal 35+2 - Buitenveldert sc. 35+1Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    31 okt.Amstelveen/Heemraad 35+2 - ASV Arsenal 35+2
    24 okt.ASV Arsenal 35+2 - TOB Rksv 35+7
    10 okt.Wartburgia asv 35+2 - ASV Arsenal 35+21 - 6
    26 sep.Dijk De asv 35+1 - ASV Arsenal 35+22 - 0
    19 sep.ASV Arsenal 35+2 - Ouderkerk sv. 35+16 - 0
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 35+7321010377
    2Dijk De asv 35+122007166
    3ASV Arsenal 35+2320112396
    4Ouderkerk sv. 35+1320110736
    5JOS Watergraafsmeer 35+131118804
    6AMVJ 35+1311178-14
    7TABA afc 35+211002023
    8Amstelveen/Heemraad 35+13102611-53
    9Buitenveldert sc. 35+13102713-63
    10Amstelveen/Heemraad 35+23012711-41
    11Wartburgia asv 35+23003516-110

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 35+13300152139
    2AGB 35+1320115786
    3ASV Arsenal 35+23102613-73
    4RCH 35+13003216-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Embricqs, Stilano vanTeamspeler
    Gast, IschaTeamspeler
    Huissoon, BasTeamspeler
    Kasanmoenodo, SergioTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Khan, BielalTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Redondo Lain, DaveTeamspeler
    Tempelaars, NardoTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 28-okt. 20:00wo 28-okt. 21:30KG 29
    wo 04-nov. 20:00wo 04-nov. 21:30KG 29
    wo 11-nov. 20:00wo 11-nov. 21:30KG 29
    wo 18-nov. 20:00wo 18-nov. 21:30KG 29