• ZATERDAG 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 11:30ASV Arsenal 2 - AFC 3Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    28 sep. 11:00Wartburgia asv 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Drieburg
    5 okt. 12:00ASV Arsenal 2 - FC Aalsmeer 2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    12 okt. 15:00Amstelveen/Heemraad 3 - ASV Arsenal 2Sportpark Sportlaan-Oost
    26 okt. 12:00ASV Arsenal 2 - VVC fc 2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    2 nov. 14:15WV-HEDW 5 - ASV Arsenal 2Sportpark Middenmeer
    9 nov. 14:30CJVV 4 - ASV Arsenal 2Sportpark Vermeerkwartier
    16 nov. 12:00ASV Arsenal 2 - Meer De sv. 2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    23 nov. 12:00ASV Arsenal 2 - DVVA csv. 3Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    30 nov. 15:00Legmeervogels 2 - ASV Arsenal 2Sportpark Randhoorn
    7 dec. 12:00ASV Arsenal 2 - Ouderkerk sv. 2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.ASV Arsenal 2 - Swift 22 - 6
    7 sep.AFC 3 - ASV Arsenal 21 - 2
    31 aug.ASV Arsenal 2 - Buitenveldert sc. 21 - 3
  • Poulestanden ASV Arsenal 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 200000000
    2AFC 300000000
    3Amstelveen/Heemraad 300000000
    4ASV Arsenal 200000000
    5CJVV 400000000
    6DVVA csv. 300000000
    7Legmeervogels 200000000
    8Meer De sv. 200000000
    9Ouderkerk sv. 200000000
    10VVC fc 200000000
    11Wartburgia asv 200000000
    12WV-HEDW 500000000

    Poulestanden ASV Arsenal 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift 231209545
    2Buitenveldert sc. 221105324
    3ASV Arsenal 23102510-53
    4AFC 3201123-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bandar, SaidTeamspeler
    Breeijen, Brenden denTeamspeler
    Bruining, MyronTeamspeler
    Clark, BhajaTeamspeler
    Cordoba, JunnyTeamspeler
    Gezer, KemalTeamspeler
    Goethem, Jeffrey vanTeamspeler
    Gomes, SvenTeamspeler
    Matsari, LeviTeamspeler
    Muinguilo, CapletonTeamspeler
    Nijhove, ChevanoTeamspeler
    Perri, TyrellTeamspeler
    Pollack, KyleTeamspeler
    Roosblad, JordinhoTeamspeler
    Rooth, RobbertTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Stam, YoshuTeamspeler
    Tjon, MilesTeamspeler
    Veld, Dion in 'tTeamspeler
    Versluys, KietTeamspeler
    Wielkens, KobeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Gomes, WimOverige stafTeammanager
    Teuling, WimOverige stafStandaard functie
    Zandwijken, IwanTechnische stafTrainer
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 17-sep. 20:00di 17-sep. 21:30KG 1 en 21
    do 19-sep. 20:00do 19-sep. 21:30KG 1 en 21
    di 24-sep. 20:00di 24-sep. 21:30KG 1 en 21
    do 26-sep. 20:00do 26-sep. 21:30KG 1 en 21
    di 01-okt. 20:00di 01-okt. 21:30KG 1 en 21
    do 03-okt. 20:00do 03-okt. 21:30KG 1 en 21
    di 08-okt. 20:00di 08-okt. 21:30KG 1 en 21
    do 10-okt. 20:00do 10-okt. 21:30KG 1 en 21
    di 15-okt. 20:00di 15-okt. 21:30KG 1 en 21