• ZATERDAG 13

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 12:00Buitenveldert sc. 4 - ASV Arsenal 13Sportpark Buitenveldert
    9 okt. 12:00RAP sv. 19 - ASV Arsenal 13Sportpark Het Loopveld
    16 okt. 15:30ASV Arsenal 13 - CSW 7Sportpark De Schinkel
    23 okt. 16:15ASV Arsenal 13 - NiTA 4Sportpark De Schinkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Buitenveldert sc. 5 - Zaterdag 13 Thimo Dijt2 - 2
    11 sep.Zaterdag 13 Thimo Dijt - Overbos sv. 52 - 2
    4 sep.VVC fc 9 - Zaterdag 13 Thimo Dijt4 - 2
  • Poulestanden ASV Arsenal 13 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 800000000
    2Amstelveen/Heemraad 500000000
    3ASV Arsenal 1300000000
    4Buitenveldert sc. 400000000
    5CSW 700000000
    6Hertha 300000000
    7Meer De sv. 1000000000
    8Nieuw Sloten sv 400000000
    9NiTA 400000000
    10Overamstel sc. 700000000
    11RAP sv. 1900000000
    12RODA '23 Rksv 600000000

    Poulestanden ASV Arsenal 13 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. 5321013857
    2Buitenveldert sc. 5311112844
    3VVC fc 93102815-73
    4ASV Arsenal 13302168-22
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blommers, TomTeamspeler
    Cramer, DanyTeamspeler
    Cramer, JordyTeamspeler
    Franzen, GeorgeTeamspeler
    Geemen, RobinTeamspeler
    Gent, Bas vanTeamspeler
    Heringa, MauritsTeamspeler
    Kleij, Ruben v.d.Teamspeler
    Kolster, JeroenTeamspeler
    Kraats, Ernst van derTeamspeler
    Kruyt, MennoTeamspeler
    Meijnema, RoyTeamspeler
    Schulte, MarkTeamspeler
    Wieringen, Jesper vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wieringen, Jesper vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 23-sep. 21:30do 23-sep. 23:00KG 15
    do 30-sep. 21:30do 30-sep. 23:00KG 15
    do 07-okt. 21:30do 07-okt. 23:00KG 15
    do 14-okt. 21:30do 14-okt. 23:00KG 15
    do 21-okt. 21:30do 21-okt. 23:00KG 15