• ZATERDAG 11

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 17:30ASV Arsenal 11 - AFC 11Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    28 sep. 13:15WV-HEDW 20 - ASV Arsenal 11Sportpark Middenmeer
    5 okt. 17:00ASV Arsenal 11 - JOS Watergraafsmeer 10Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    12 okt. 12:30RAP sv. 12 - ASV Arsenal 11Sportpark Het Loopveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.AFC 9 - ASV Arsenal 1110 - 1
    7 sep.RKAVIC 3 - ASV Arsenal 116 - 3
  • Poulestanden ASV Arsenal 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 1100000000
    2FC Amsterdamse Bos 600000000
    3ASV Arsenal 1100000000
    4DEVO'58 400000000
    5JOS Watergraafsmeer 1000000000
    6RAP sv. 1200000000
    7Sloterdijk avv. 400000000
    8Swift 1400000000
    9VVA/Spartaan 500000000
    10Wartburgia asv 800000000
    11WV-HEDW 2000000000
    12Zeeburgia avv 1000000000

    Poulestanden ASV Arsenal 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAVIC 3330016799
    2AFC 93201191096
    3ASV Arsenal 113102716-93
    4FC Amsterdamse Bos 53003211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bredius, MerlijnTeamspeler
    Buijs, CoenTeamspeler
    Elburg, Gijs vanTeamspeler
    Goes, KasperTeamspeler
    Kharbachi, YassineTeamspeler
    Pifar, RafaelTeamspeler
    Prijs, PatrickTeamspeler
    Rees, Samuel vanTeamspeler
    Saher, Derk vonTeamspeler
    Staleman, BasTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goes, KasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    do 19-sep. 21:30do 19-sep. 23:00KG 214
    do 26-sep. 21:30do 26-sep. 23:00KG 214
    do 03-okt. 21:30do 03-okt. 23:00KG 214
    do 10-okt. 21:30do 10-okt. 23:00KG 214