• ZATERDAG SELECTIE

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 14:30ASV Arsenal 1 - Marken sv. 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    28 sep. 14:30FC Zaandam 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Hoornseveld
    5 okt. 14:30ASV Arsenal 1 - FC Aalsmeer 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    12 okt. 14:30ASV Arsenal 1 - Zandvoort s.v. 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    19 okt. 14:30DVVA csv. 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Drieburg
    26 okt. 14:30ASV Arsenal 1 - AMVJ 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    2 nov. 14:30HBOK 1 - ASV Arsenal 1Sportpark W. van Schalkwijk- HBOK
    9 nov. 14:30CSW 1 - ASV Arsenal 1Sportpark CSW
    23 nov. 14:30ASV Arsenal 1 - EDO hfc 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    30 nov. 14:30Purmersteijn 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Purmersteijn
    7 dec. 14:30ASV Arsenal 1 - Jong Holland 1Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    14 dec. 14:30OSV 1 - ASV Arsenal 1Sportpark Oostzanerwerf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.ASV Arsenal 1 - Vitesse 22 17 - 0
    7 sep.ASV Arsenal 1 - DCG Rksv 12 - 1
    31 aug.AGB 1 - ASV Arsenal 13 - 0
  • Poulestanden ASV Arsenal 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 132106157
    2ASV Arsenal 132019456
    3DCG Rksv 131029543
    4Vitesse 22 13012216-141

    Poulestanden ASV Arsenal 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 100000000
    2AMVJ 100000000
    3ASV Arsenal 100000000
    4CSW 100000000
    5DVVA csv. 100000000
    6EDO hfc 100000000
    7HBOK 100000000
    8Jong Holland 100000000
    9Marken sv. 100000000
    10NiTA 100000000
    11OSV 100000000
    12Purmersteijn 100000000
    13FC Zaandam 100000000
    14Zandvoort s.v. 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blakborn, JoesTeamspeler
    Boukhari, OmarTeamspeler
    Cordoba, JunnyTeamspeler
    Gezer, KemalTeamspeler
    Holwijn, MelvinTeamspeler
    Hurks, MickTeamspeler
    Matsari, LeviTeamspeler
    Perri, TyrellTeamspeler
    Roosblad, JordinhoTeamspeler
    Rooth, RobbertTeamspeler
    Sabrouty, Shadi ElTeamspeler
    Sporkslede, JustinTeamspeler
    Wielkens, KobeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brama, CeesOverige stafTeammanager
    Bravo da Silva, MarcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Jonker, IvankaMedische stafFysiotherapeut
    Teuling, WimOverige stafStandaard functie
    Wielkens, ImroTechnische stafTrainer/coach
    Zandwijken, IwanTechnische stafTrainer
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    di 17-sep. 20:00di 17-sep. 21:30KG 1 en 21
    do 19-sep. 20:00do 19-sep. 21:30KG 1 en 21
    di 24-sep. 20:00di 24-sep. 21:30KG 1 en 21
    do 26-sep. 20:00do 26-sep. 21:30KG 1 en 21
    di 01-okt. 20:00di 01-okt. 21:30KG 1 en 21
    do 03-okt. 20:00do 03-okt. 21:30KG 1 en 21
    di 08-okt. 20:00di 08-okt. 21:30KG 1 en 21
    do 10-okt. 20:00do 10-okt. 21:30KG 1 en 21
    di 15-okt. 20:00di 15-okt. 21:30KG 1 en 21