• ZAAL 10

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal 10 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 643102081210
    2Zaal 10 Rogier Onstenk5302292909
    3Badhoevedorp sc. 14211211837
    4Dijk De asv 24211191727
    5JOGA Fortius asv 152123222107
    6FC Aman 12200161336
    7VNS United 64202282716
    8FC Weesp 23111121204
    9Dijk De asv 451132328-54
    10AZV (Amstelveen) 122002615-90
    11AZV (Amstelveen) 1540041633-170

    Poulestanden ASV Arsenal 10 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 2211009543
    2Zaal 10 Rogier Onstenk100159-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bash, JackyTeamspeler
    Blonk, MarkTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie