• ZAAL 10

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 nov. AFGELASTASV Arsenal 10 - FC Weesp 2Bijlmer Sportcentrum
    16 nov. 21:55FC Aman 1 - ASV Arsenal 10Calvijn
    30 nov. 20:00Badhoevedorp sc. 1 - ASV Arsenal 10Sporthoeve
    7 dec. 19:15ASV Arsenal 10 - Dijk De asv 2Bijlmer Sportcentrum
    4 jan. 19:15ASV Arsenal 10 - VNS United 6Bijlmer Sportcentrum
    11 jan. 19:15JOGA Fortius asv 1 - ASV Arsenal 10Bijlmer Sportcentrum
    25 jan. 22:00ASV Arsenal 10 - AZV (Amstelveen) 15Bijlmer Sportcentrum
    1 feb. 19:15Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 6 - ASV Arsenal 10Emergo hal
    8 feb. 22:00ASV Arsenal 10 - Dijk De asv 4Bijlmer Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Dijk De asv 4 - Zaal 10 Rogier Onstenk2 - 7
    28 sep.Zaal 10 Rogier Onstenk - Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 62 - 6
    21 sep.AZV (Amstelveen) 15 - Zaal 10 Rogier Onstenk4 - 9
    14 sep.Zaal 10 Rogier Onstenk - JOGA Fortius asv 12 - 14
    7 sep.VNS United 6 - Zaal 10 Rogier Onstenk3 - 9
    2 sep.TOB Rksv 22 - Zaal 10 Rogier Onstenk9 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 10 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 2211009543
    2Zaal 10 Rogier Onstenk100159-40

    Poulestanden ASV Arsenal 10 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 643102081210
    2Zaal 10 Rogier Onstenk5302292909
    3Badhoevedorp sc. 14211211837
    4Dijk De asv 24211191727
    5JOGA Fortius asv 152123222107
    6FC Aman 12200161336
    7VNS United 64202282716
    8FC Weesp 23111121204
    9Dijk De asv 451132328-54
    10AZV (Amstelveen) 122002615-90
    11AZV (Amstelveen) 1540041633-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bash, JackyTeamspeler
    Blonk, MarkTeamspeler
    Jadroun, AchrafTeamspeler
    Onstenk, RutgerTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Onstenk, RutgerOverige stafTeammanager