• ZAAL 10

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 okt. 20:10Dijk De asv 4 - ASV Arsenal 10Sporthallen Zuid
    19 okt. 19:15ASV Arsenal 10 - AZV (Amstelveen) 12Bijlmer Sportcentrum
    9 nov. 22:00ASV Arsenal 10 - FC Weesp 2Bijlmer Sportcentrum
    16 nov. 21:55FC Aman 1 - ASV Arsenal 10Calvijn
    30 nov. 20:00Badhoevedorp sc. 1 - ASV Arsenal 10Sporthoeve
    7 dec. 19:15ASV Arsenal 10 - Dijk De asv 2Bijlmer Sportcentrum
    4 jan. 19:15ASV Arsenal 10 - VNS United 6Bijlmer Sportcentrum
    11 jan. 19:15JOGA Fortius asv 1 - ASV Arsenal 10Bijlmer Sportcentrum
    25 jan. 22:00ASV Arsenal 10 - AZV (Amstelveen) 15Bijlmer Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Zaal 10 Rogier Onstenk - JOGA Fortius asv 12 - 14
    7 sep.VNS United 6 - Zaal 10 Rogier Onstenk3 - 9
    2 sep.TOB Rksv 22 - Zaal 10 Rogier Onstenk9 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 10 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOB Rksv 2211009543
    2Zaal 10 Rogier Onstenk100159-40

    Poulestanden ASV Arsenal 10 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ziekenhuis Amstelveen zvv/Borstpoli 6321012757
    2Dijk De asv 2321013947
    3VNS United 63201211926
    4Zaal 10 Rogier Onstenk42022227-56
    5Badhoevedorp sc. 13111131214
    6Dijk De asv 44112212104
    7FC Aman 111008623
    8FC Weesp 221016603
    9JOGA Fortius asv 13102191183
    10AZV (Amstelveen) 1200000000
    11AZV (Amstelveen) 1540041633-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blonk, MarkTeamspeler
    Jadroun, AchrafTeamspeler
    Onstenk, RutgerTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Onstenk, RutgerOverige stafTeammanager