• VETERANEN 45+1

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 mei. 14:30ASV Arsenal 45+1 - DCG Rksv 45+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.Buiksloot dvc 45+3 - ASV Arsenal 45+10 - 9
    11 mei.ASV Arsenal 45+1 - Overamstel sc. 45+13 - 0
    11 mei.ASV Arsenal 45+1 - Overamstel sc. 45+13 - 0
    4 mei.ASV Arsenal 45+1 - Wartburgia asv 45+17 - 0
    17 apr.Breukelen FC 45+1 - ASV Arsenal 45+12 - 5
  • Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 45+121154274245049
    2HSV'69 45+121150681384345
    3GeuzenMiddenmeer 45+221136263263745
    4Breukelen FC 45+121142571264544
    5Wartburgia asv 45+120123561441739
    6AS'80 45+121104756312534
    7Buitenveldert sc. 45+12173114450-624
    8Overamstel sc. 45+12172123352-1923
    9Buiksloot dvc 45+32160152971-4218
    10TABA afc 45+22151153580-4515
    11Muiderberg sc. 45+12034132975-4613
    12DCG Rksv 45+12131172079-5910

    Poulestanden ASV Arsenal 45+1 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus 45+1320111566
    2TOG 45+13201131036
    3FC Amsterdam 45+13102811-33
    4ASV Arsenal 45+13102713-63
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boorsma, PeterTeamspeler
    Keeven, PeterTeamspeler
    Kolker, JohnnyTeamspeler
    Seni, JorgeTeamspeler
    Smallman, NeilTeamspeler
    Tair-Lbahre, ZakariaTeamspeler
    Vreken, JasperTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vreken, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    wo 22-mei. 20:00wo 22-mei. 21:30KG 24
    wo 29-mei. 20:00wo 29-mei. 21:30KG 24
    wo 05-jun. 20:00wo 05-jun. 21:30KG 24
    wo 12-jun. 20:00wo 12-jun. 21:30KG 24