• VETERANEN 35+2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 mei. 14:30VVC fc 35+2 - ASV Arsenal 35+2
    1 jun. 15:00ASV Arsenal 35+2 - Amstelveen/Heemraad 35+2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.ASV Arsenal 35+2 - TOB Rksv 35+23 - 1
    11 mei.VEW 35+1 - ASV Arsenal 35+20 - 4
    4 mei.ASV Arsenal 35+2 - SCW 35+16 - 2
  • Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Aalsmeer 35+1232003137389960
    2Wartburgia asv 35+2221723111367553
    3ASV Arsenal 35+224152783443947
    4TOB Rksv 35+223151789682146
    5Amstelveen/Heemraad 35+222135477512644
    6Ouderkerk sv. 35+224142870541644
    7RCH 35+1249786364-134
    8Overbos sv. 35+123101127276-431
    9SCW 35+124100146881-1330
    10VVC fc 35+22484125869-1128
    11Bloemendaal 35+12473146384-2124
    12BSM sv 35+124511855112-5716
    13Schoten vv. 35+121221735126-918
    14VEW 35+124222025103-788

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1800 Veteranen beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 35+1321013857
    2ASV Arsenal 35+2320114776
    3Meern De 35+131021013-33
    4Buitenveldert sc. 35+23012312-91

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1810 Veteranen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal 35+211004133
    2AFC 35+2100114-30

    Poulestanden ASV Arsenal 35+2 (B1820 Veteranen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AGB 35+211003033
    2ASV Arsenal 35+2100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgman, MarcoTeamspeler
    Hoolwerff, Bas vanTeamspeler
    Ketelaar, PaulTeamspeler
    Keuss, LucasTeamspeler
    Oehlers, RomeoTeamspeler
    Oerlemans, PietTeamspeler
    Veen, Clemens van derTeamspeler
    Venekamp, RoelofTeamspeler
    Verberne, HeinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keuss, LucasOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    ma 27-mei. 20:00ma 27-mei. 21:30KG 212
    ma 03-jun. 20:00ma 03-jun. 21:30KG 212
    ma 10-jun. 20:00ma 10-jun. 21:30KG 212
    ma 17-jun. 20:00ma 17-jun. 21:30KG 212