• Teamindelingen jeugd seizoen 2019-2020

  • De teamindelingen van de jeugdteams voor het seizoen 2019-2020 zijn bekend. Per leeftijdscategorie staan de teams vermeld. Het kan zijn dat een speler een leeftijdscategorie hoger is ingedeeld, dus kijk daar ook even als de speler niet bij zijn leeftijdscategorie staat. De teamindelingen zijn onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.

    Vragen over de teamindelingen? 
    Als er vragen over de teamindelingen zijn kun je contact opnemen met Wim Teuling door een email te sturen naar: voorzitter@asvarsenal.nl 

    Start trainingen na de zomervakantie 
    De trainingen voor alle jeugdteams starten na de zomer in de week van 19 augustus. De trainingsdagen en -tijden per team zijn vanaf medio juli terug te vinden in de voetbal.nl app op de persoonlijke pagina (linksonderaan) en op de teampagina's op de website. 

  • JO8-1    
    Begeleiders: Max Becker, Andres Amieva  
    Amieva   Dani
    Argelich   Jordy
    Becker   Benjamin
    Castelijns   Novak
    Mascaro Guzman   Noah
    Nambiar   Aryan
    Roose   Tim
    Verdonck   Carlos
    Wal van der Beau
         
    JO8-2    
    Begeleiders:  Jonathan Coutinho, Edwin Wijdenes, Dino Di Vece
    Argam   Samuel
    Cespedes Lamberty   Maxime
    Coutinho   Thomas
    Di Vece   Yannick
    Hall   Clint
    Heijden van der  Kaylas
    Karmat   Otis
    Souwer   Matthijs
    Walrave   Tom
    Wijdenes   Tijn
  • JO9-1    
    Begeleiders: Bastiaan Tan, Cleo Wientjes, Rob Morskate, Sibo de Man
    Friday   Julian
    Jansen   Derian
    Man de Willem
    Martien   Levy
    Morskate   Kick
    Plein   Julian
    Stamrood   Ties
    Tan   Max
    Yilmazer   Emre
         
    JO9-2    
    Begeleiders: Sietse van Gorkom, Eelco Hoekstra
    Beydemir   Demir
    Blok   Ted
    Gorkom van Vasco
    Habes   Waldemar
    Hoekstra   Fedde
    Linde van der Karim
    Medine   Evan
    Megens   Raphael
    Quarrie   Che
  • JO10-1    
    Begeleiders: Dennis de Jonge, Sjef Gitmans, Michael de Bilt
    Bilt de  Samuel
    Cespedes Lamberty   Benjamin
    Gitmans   Bob
    Jonge de Maas 
    Jonge de Rijk
    Lunshof   Wieger
    Nkuba   Zion
    Oudeweetering van de  Ilja 
    Richaerts   Sien
         
    JO10-2    
    Begeleiders: Wouter de Haan, Peter de Vreede
    Bouillis   Raoul
    Eijk van Tom
    Flinterman   Ties
    Haan de  Adriaan
    Karmat   Maxime
    Struycken   Simon
    Ter Haar   Ravi
    Vreede Portocarrero de  Daniel
    Yilmazer   Eray 
         
    JO10-3    
    Begeleiders: Yves Groenewoud, Bas Rietjens
    Francke   Thomas
    Groenewoud   Callum
    Jonk   Faas 
    Kropman   James
    Neven   Siem
    Rietjens   Juup
    Vazquez   Tobias
    Vliet van Noud
    Walrave   Duco
         
    JO10-4    
    Begeleiders: Lars Rappol    
    Abas-Castro   Max
    Amajar   Anouar
    Do Nascimento Lynch   Paulo 
    Koolhaas   Yves
    Magai   Jayden
    Mendeszoon   Kenzo
    Naim   Yassine
    Rappol   Pieke
    Verbakel   Yeshe
  • JO11-1    
    Begeleiders: Fedde Germans, Martijn Klinkhamer    
    Borst   Coen
    Bruggeman   Tygo
    Germans   Roef
    Kebe   Baba Junior
    Klinkhamer   Kaj
    Liefting   Jack
    Nambiar   Ved
    Onland   Berend
    Rijn van Mats
    Souwer   Timo
    Vaessen   Bastiaan
         
    JO11-2    
    Begeleiders: Bart van Eijk,, Marteyn Roose, Marjolijn Beekwilder
    Alberto   Reeve 
    Burg van der Rients
    Eijk   Alec
    Hall   Philip
    Pasi   Julian
    Pavicic   Izaak
    Roose   Jasper
    Sahsah   Younes
    Wal van der  Aidan
    Wix   Aeon
    Yatskevich   Vladimir
         
    JO11-3    
    Begeleiders: Matthias Dehne, Ivo Rigter  
    Blok   Max
    Bouree   Bodhi
    Dehne   Jacob
    El Azzouzi   Nadir
    El Dawoudy   Maikel
    El Farabi   Amir
    Felperlaan   Roman
    Mangier   Eloi
    Moonen   Luca
    Oudwater   Jurian
    Ouhmad   Reda
    Rigter   Izaak
  • JO12-1    
    Begeleiders: Menno Veldman, Michel Benevento, Clemens Gerteiser, Boris Briels
    Benevento   Vinz
    Briels   Marek
    Coleman   Kas
    El Kouaa   Anass
    Gelder van Lars
    Gerteiser   Jakob 
    Jonk   Atto
    Langenkamp   Martijn
    List   Ruben
    Veldman   Iben 
    Westerveld   Yvan
         
    JO12-2    
    Begeleiders:  Robert Schuurman, Imre Toth  
    Ballesteros Freire   Tristan
    Blom    Maas
    Bossuyt   Batiste Jean
    Diele   Emiel
    Egmond van Bo
    Friday   Damian
    Kruger   Zeno
    Saane van Ilja
    Schuurman   Florian
    Ter Haar   Timo
    Toth-Simon   Kris
         
    JO12-3    
    Begeleiders: Cyp Hendrikse    
    Dam   Huub
    Diez Pickhard   Mauricio
    Hendrikse   Finley
    Koppelman   Bram
    Labjaoui   D'Malson
    Molenaar   Noah
    Nelissen   Vigo
    Niquette   Jasper
    Sane   Diegane
    Schrader   Marcus
    Zwennes   Alfonso
         
    JO12-4    
    Begeleiders: Hans Snitslaar, Quinten Tonnard, Charlotte Tonnard van Reisen
    Bouillis   Leonard
    Brown   James
    Cingel van der Raaf
    Duarte Pinto   Samuel
    Habes   Alexander
    Kabiri   Dean
    Kousholt   Asher
    Santos Picardi   Luigi
    Tonnard   Levy
    Visser    Oscar
    Vrij   Hayden
  • JO13-1    
    Begeleiders: Jamal Zilaout, Jeroen Rademaker 
    Trainer: Gisele de Win    
    Bader   Kick
    Berge van den  Olivier
    Bouquet   Pepijn
    Cayet   Gabriel
    Douma   Mischa
    Felperlaan   Samo
    Gitmans   Toon
    Head Ferreras   Oliver
    Heyl   Dirk
    Keulen van Mees
    Langen van Bindert
    Rademaker   Milo
    Verburg   Rijk
    Zilaout   Adam
         
    JO13-2    
    Begeleiders: Sander Tacx, Coen Conroy, Jef Richaerts
    Trainer: Gisele de Win    
    Boogaard van den Jip
    Braber den Arthur
    Conroy   Sammi
    De Ponti   Eli
    Debas   Sem
    Durville   Koen
    Engel   Yannick
    Hartjes   Olivier
    Keeven   Teun
    Kvanchiani   Georgi
    Morskate   Mats
    Richaerts   Jan
    Stam van der Romain
    Tacx   Morris
         
    JO13-3    
    Begeleiders:    
    Trainer: Gisele de Win    
    Agar   Alex
    Beute   Daryl
    Bos   Lyon-Rayvon
    De Campos Neto   Merlu
    Maksymow   Amelie
    Matar   Omar
    Mehldau   Damien
    Nassau van Sem
    Pichler   Kilian
    Quarrie   Malcolm
    Samsonov   Alexandar
    Splunter van Stijn
    Teixeira   Miquel
    Theuwkens   Guus
  • JO14-1    
    Begeleiders: Govert Semeijns    
    Trainer/coach: Kobe Wielkens    
    Bonjer   Tijn
    Braber den Joris 
    Brown   Miles
    Fränkel   Jaylen
    Groothof   Daaf
    Hampel   Bennett
    Klinkhamer   Tijn
    Koning   Jordan
    Kroes   Joep
    Kroes   Daan
    Kvanchiani   Ioan
    Labadie   Bram
    Lindelauff   Moos
    Nadaf   Ahmed
    Rutgers   Max
    Smit   Bodhi
    Thermiotis   Stefan
    Veldman   Otto
  • JO15-1    
    Begeleiders: Bas Koster, Sven van Vlokhoven
    Trainer/coach: Omar Boukhari    
    Ahmad    Boedy
    Berg  van den Mats
    Boer de Aiden
    Boogaard van den Daan
    Cremers   Izeja
    Douqué   Luc
    Engel   Quint
    Kande   Bless
    Koster   Tim
    Man de Jesse
    Ouaali   Mo 
    Ouedraogo   Aziz
    Rivas   Kiko
    Sanders   Morgan
    Thermiotis   Thomas
    Vlokhoven van   Jip
    Wijnveldt   Bommel
         
    JO15-2    
    Begeleiders:    
    Trainer: Omar Boukhari    
    Amajar            Yassir
    Booij   Abel
    Brinker den Thibault
    Dalfour   J-Len
    Dokter   Darren
    Evers   Tristan
    Geudeke   Moos
    Kuiken   Matthijs
    Onland   Jonas
    Oskamp   Abel
    Powell   Rafael
    Riessen van Sam
    Schinkel   Julian
  • JO17-1    
    Begeleider: Ergun Daban    
    Trainer/coach: Justin Sporkslede  
    Ainane   Ilias
    Boogaard van den Tijn
    Bouquet   Joeri
    Daban   Enver
    De Paz Panizo   Ruben
    Gunduz   Arda
    Holwijn   Richenello
    Jongh de Aaron
    Michotte   Sam
    Nnalue   Chino 
    Ranzijn   Thomas
    Sarioglu   Durmus
    Schippers   Victor
    Steen van der Jakob
    Verhaar   Igor
    Witte   Jarek
         
    JO17-2    
    Begeleider: Barbara Denee    
    Trainer: Justin Sporkslede    
    Amaziane   Yassin
    Castro Oricchio de Iago
    Denee   Tiziano
    Deurloo   Flemming
    Galic   Petar
    Haverkamp   Jayson
    Hendriks   Vito
    Jongh de Rafaello
    Kabiri   Adam
    Langman   Simon
    Levels   Jinxx
    Stam van der Johan
    Versluys   Stas
    Veruzab   Daniel
    Zilaout   Jassem
  • JO19-1    
    Begeleiders: Steven Veenendaal, Ruben de Swaan
    Cohen de Lara   Tijn
    Hout van Timme
    Hugenholtz   Cypriaan
    Linden van der Guy
    Luykx   Hidde
    Oostveen van   Arthur
    Pont de Florian
    Schoevaart   Tibor
    Swaan   Ezra
    Verkerke   Mees
    Veenendaal   Tim 
         
    JO19-2    
    Begeleider: Aruna Kande    
    Aken van Iza
    Apeldoorn van Raven
    Beumer   Morris
    Bree van Boris
    Houweling   Ilja
    Hummel   Zilver
    Kalien   Thomas
    Kande   Aruna
    Kienhuis   Maas
    Mark   Daan
    Mulock Houwer   Josja
    Perez Riquelme   Toby
    Stewart   Scott
    Versluys   Tristan
    Versluis   Iskander
    Vos   Jesse
    Vries de Jebbe
    Zwikker   Simon