• JO12-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 08:30ASV Arsenal JO12-1 - Sporting Almere JO12-2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    8 feb. 11:30SDZ JO12-2 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Transformatorweg - SDZ
    7 mrt. 11:15TABA afc JO12-1 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Drieburg
    14 mrt. 10:00ASV Arsenal JO12-1 - Diemen sv. JO12-2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    21 mrt. 10:30Meer De sv. JO12-1 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Drieburg
    28 mrt. 10:30Ouderkerk sv. JO12-2 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Ouderkerk
    4 apr. 08:30ASV Arsenal JO12-1 - Waterwijk asc JO12-2Sportpark De Schinkel-ASV Arsenal
    18 apr. 10:00Muiden sc. JO12-1 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Bredius - Muiden
    9 mei. 08:45Buitenboys sc. JO12-2 - ASV Arsenal JO12-1Sportpark Polderkwartier
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ASV Arsenal JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal JO12-154103482613
    2VVA/Spartaan JO12-2540135112412
    3Badhoevedorp sc. JO12-15302239149
    4Sporting Martinus JO12-352032024-46
    5SDZ JO12-351131823-54
    6DCG Rksv JO12-25005762-550

    Poulestanden ASV Arsenal JO12-1 (0330 Onder 12 competitie (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus JO12-254012591612
    2AMVJ JO12-1540125111412
    3ASV Arsenal JO12-15302191279
    4RKAVIC JO12-15302242139
    5Buitenveldert sc. JO12-351041632-163
    6Pancratius Rksv JO12-35005731-240

    Poulestanden ASV Arsenal JO12-1 (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV Arsenal JO12-100000000
    2SDZ JO12-200000000

    Poulestanden ASV Arsenal JO12-1 (0332 Onder 12 competitie (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TABA afc JO12-111007343
    2Muiden sc. JO12-111005233
    3JOGA Fortius asv JO12-111005323
    4Diemen sv. JO12-211006513
    5Meer De sv. JO12-111004313
    6ASV Arsenal JO12-100000000
    7TOS-Actief JO12-200000000
    8Waterwijk asc JO12-2100156-10
    9GeuzenMiddenmeer JO12-1100134-10
    10Sporting Almere JO12-2100135-20
    11Ouderkerk sv. JO12-2100125-30
    12Buitenboys sc. JO12-2100137-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gerteiser, JakobTeamspeler
    Jonk, AttoTeamspeler
    Langenkamp, MartijnTeamspeler
    Veldman, IbenTeamspeler
    Westerveld, YvanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Briels, BorisOverige stafTeammanager
    Gerteiser, ClemensOverige stafTeammanager
  • Trainingen

    DatumTotVeldKleedkamer
    ma 20-jan. 18:00ma 20-jan. 19:00KG 1&29/10
    wo 22-jan. 18:00wo 22-jan. 19:00KG 1&29/10
    ma 27-jan. 18:00ma 27-jan. 19:00KG 1&29/10
    wo 29-jan. 18:00wo 29-jan. 19:00KG 1&29/10
    ma 03-feb. 18:00ma 03-feb. 19:00KG 1&29/10
    wo 05-feb. 18:00wo 05-feb. 19:00KG 1&29/10
    ma 10-feb. 18:00ma 10-feb. 19:00KG 1&29/10
    wo 12-feb. 18:00wo 12-feb. 19:00KG 1&29/10