• Afgelastingen

    DatumWedstrijdInfo
    5 apr.Waterwijk asc JO14-2 - JO14-1
    5 apr.Eendracht '82 sc. 6 - Zondag 6 Thomas Swelheim
    5 apr.Nieuw Sloten sv JO15-2 - JO15-2
    5 apr.JO19-2 - Oosthuizen JO19-1
    5 apr.Overbos sv. JO17-1 - JO17-1
    5 apr.Zondag 3 Axel Arts - Roda '46 3
    5 apr.Zondag 9 Martijn Thurkow - Buitenveldert sc. 7
    5 apr.Zeeburgia avv 4 - Zondag 5 Jasper Pol
    5 apr.Portugal Amsterdam FC 2 - Zondag 2 Carlos van den Erven
    5 apr.NFC 1 - Zondag 1 Rob MacDonald
    5 apr.Diemen sv. JO19-2 - JO19-1
    5 apr.Swift 7 - Zondag 4 Olivier Swelheim
    5 apr.Zondag 7 Michael Coene - Ouderkerk sv. 3
    5 apr.Zondag 8 Luuk Ornstein / Gideon Davidson /Menno Nube - SDZ 8
    8 apr.TOS-Actief JO12-2 - JO12-1
    12 apr.GeuzenMiddenmeer 10 - Zondag 9 Martijn Thurkow
    18 apr.JO12-3 - Legmeervogels JO12-3
    18 apr.JO12-2 - Hercules Zaandam sc JO12-1
    18 apr.Sporting Martinus JO11-7 - JO11-3
    18 apr.JO11-1 - Swift JO11-5
    18 apr.JO13-2 - Swift JO13-4
    18 apr.Muiden sc. JO12-1 - JO12-1
    18 apr.Zaterdag 8 Thijs de Wilde - JOS Watergraafsmeer 6
    18 apr.VVA/Spartaan JO11-2 - JO11-2
    18 apr.JO13-1 - Amstelveen/Heemraad JO13-2
    18 apr.AS'80 JO12-10 - JO12-4
    18 apr.Atletico Club Amsterdam 2 - Zaterdag 6 Vincent de Vegt
    18 apr.WV-HEDW 18 - Zaterdag 9 Mitchell Huisman
    18 apr.Jong Holland 2 - Zaterdag 3 Leigh Ireland
    18 apr.Meer De sv. 2 - Zaterdag 2
    18 apr.Zaterdag 4 Bart Cordemeijer - Waterwijk asc 2
    18 apr.Zaterdag 5 Vito Hattem - WV-HEDW 12
    18 apr.Wartburgia asv 8 - Zaterdag 11 Kasper Goes
    18 apr.Zandvoort s.v. 1 - Zaterdag 1
    18 apr.AFC 35+2 - Veteranen 35+1 zaterdag Lode Broekman
    18 apr.Veteranen 35+2 zaterdag Caspar Keuss - AFC 35+1
    18 apr.Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken - Dijk De asv 45+1
    18 apr.Zaterdag 7 Bas van der Veen - TOS-Actief 5
    18 apr.Zaterdag 10 Angel Martinez - DVVA csv. 12
    19 apr.JO15-2 - Diemen sv. JO15-4
    19 apr.JO17-1 - Swift JO17-2
    19 apr.Sporting Martinus 5 - Zondag 8 Luuk Ornstein / Gideon Davidson /Menno Nube
    19 apr.JO14-1 - WV-HEDW JO14-2
    19 apr.RAP sv. 3 - Zondag 5 Jasper Pol
    19 apr.Zeeburgia avv JO15-2 - JO15-1
    19 apr.TABA afc JO19-1 - JO19-1
    19 apr.Veteranen 35+1 zondag Kaj van Leeuwen - SV Rood-Wit Zaanstad 35+1
    19 apr.JO19-2 - KFC JO19-1
    19 apr.Zeeburgia avv 10 - Zondag 7 Michael Coene
    19 apr.Buitenveldert sc. 3 - Zondag 3 Axel Arts
    19 apr.Zondag 2 Carlos van den Erven - Swift 6
    19 apr.Zondag 1 Rob MacDonald - GeuzenMiddenmeer 1
    19 apr.Zondag 9 Martijn Thurkow - Hoofddorp s.v. 8
    19 apr.Zondag 4 Olivier Swelheim - KDO sv 3
    25 apr.Zeeburgia avv 10 - Zaterdag 11 Kasper Goes
    25 apr.Zaterdag 1 - FC Zaandam 1
    25 apr.Badhoevedorp sc. 45+2 - Veteranen 45+1 zaterdag Jasper Vreeken
    25 apr.Argon 5 - Zaterdag 4 Bart Cordemeijer
    26 apr.Diemen sv. JO15-3 - JO15-2
    26 apr.HYS 5 - Zondag 6 Thomas Swelheim
    2 meiSwift 13 - Zaterdag 9 Mitchell Huisman
    3 meiDiemen sv. JO15-4 - JO15-2
    3 meiWV-HEDW JO19-4 - JO19-1
    3 meiSDZ 5 - Zondag 5 Jasper Pol
    3 meiOverbos sv. 4 - Zondag 6 Thomas Swelheim
    3 meiZondag 8 Luuk Ornstein / Gideon Davidson /Menno Nube - FC Blauw-Wit Beursbengels 3